Kravička

Putovní pohár ředitele pivovaru Platan Protivín 2005

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Eric Cartman Kyle Broflovski Kenny McCormick Stan Marsh

Celkově 4. místo

Turnaj se hrál systémem 5 + 1, každý s každým, 2 x 15 minut čistého času. Vítěz se určil z konečné tabulky. Během turnaje se konal ještě turnaj v nájezdech, kdy z každého mužstva soupeřili jeden gólman a jeden hráč.

Účastníci
Ďáblovi soustružníci
HBC Zliv
South Park Cows
TJ Platan Protivín A
TJ Platan Protivín B


Zápasy na turnaji

Datum Domácí Hosté Výsledek Typ

Seřadit podle data - vzestupně
Seřadit podle data - sestupně

Seřadit podle 'domácích' - vzestupně
Seřadit podle 'domácích' - sestupně

Seřadit podle 'hostů' - vzestupně
Seřadit podle 'hostů' - sestupně

 

Seřadit podle typu - vzestupně
Seřadit podle typu - sestupně

30.7.2005
11:10
TJ Platan Protivín A South Park Cows 5 : 3 Prohra
30.7.2005
13:50
Ďáblovi soustružníci South Park Cows 5 : 3 Prohra
31.7.2005
8:30
TJ Platan Protivín B South Park Cows 1 : 9 Výhra
31.7.2005
11:10
South Park Cows HBC Zliv B 0 : 3 Prohra

Výhra - výhra Remíza - remíza Prohra - prohra

Zhodnocení turnaje a referáty z utkání

Turnaj v Protivíně měl být zpestřením začátku našeho soustředění. Bohužel zásluhou různých okolností jsme do města platanů dorazili jen v devíti lidech do pole a s jedním brankářem. Nicméně jsme se všichni těšili, až si zase po delší době vezmeme hokejky do ruky a zahrajeme si.
Zápas první - TJ Platan Protivín A: Hned první střídání v zápase s Protivínem A nám připomnělo, že hokejbal se dá hrát hodně tvrdě. Protivínští na nás doslova vlítli, vše dohrávali až do konce a nám trvalo delší dobu, než jsme si na tento styl zvykli. Výsledkem soupeřova stylu byl rozseklý a zlomený nos Pavla Veverky, jenž byl následně odvezen do nemocnice v Písku a turnaj pro něj skončil již ve druhém střídání. Pro nás to znamenalo hrát v osmi lidech a to v horkém počasí nebyla žádná slast. Postupně jsme dostali tři branky, pak jsme vyrovnali, ale v zápětí jsme inkasovali ještě dvakrát. Prohráli jsme tedy 5 : 3. V utkání se místy hodně jiskřilo, nicméně rozhodčím se povedlo zápas ukočírovat.
Zápas druhý - Ďáblovi soustružníci: Ve druhém střetnutí jsme narazili podle našeho názoru na nejlepšího soupeře na turnaji. Ďáblovi soustružníci měli ve svých řadách hodně kvalitních hráčů, hráli pohledný útočný hokejbal a v podstatě se vůbec neuchylovali k faulům. Prvních patnáct minut jsme ještě mohli, a tak jsme dokázali hrát vyrovnaný zápas. Respektive jsme byli o malinko lepší, dokázali jsme se dostat v rychlém sledu do tříbrankového vedení. Pak se začala projevovat únava a my začali jen chodit. První branku jsme si "povedenou" tečí dali sami a soupeř k ní postupně po našich různých chybách a pěkných akcích přidal ještě čtyři. Prohráli jsme 5 : 3, ale v první polovině jsme si zahráli pěkné utkání. Hlavně, že jsme to vedro přežili...
Zápas třetí - TJ Platan Protivín B: V neděli proti béčku Protivína a v deštivém počasí jsme nastoupili již v devíti do pole, když nám dorazil jeden opozdilec. Soupeř na tom byl s počtem hráčů ještě hůře než my. Během utkání jsme si vytvořili hodně šancí a nastříleli jsme devět branek. Dostali jsme jen jednu, a tak jsme mohli slavit první vítězství a šanci hrát o třetí místo.
Zápas čtvrtý - HBC Zliv B: V tomto utkání jsme bojovali o třetí místo, ale střelecky jsme naprosto selhali. Všechny naše pokusy končily buď mimo nebo v náručí soupeřova gólmana. Naopak Zliv se třikrát nezmílila a porazila nás v celkem vyrovnaném zápase (alespoň herně, výsledkově nikoliv Smailík) 3 : 0.
Turnaj vyhrál složený tým Platanu Protivína A, který v přímém souboji o první místo porazil Ďáblovi soustružníky. Nutno podotknout, že utkání to bylo minimálně vyrovnané a nebýt více než hodně sporného dvojitého vyloučení soustružníků čtyři minuty před koncem, bůhví jak by dopadlo. Soustružníci tedy skončili druzí, HBC Zliv třetí, my čtvrtí a Platan Protivín B poslední. Turnaj to byl povedený a tímto děkujeme za pozvání. Pokud to půjde a dostaneme tu možnost, tak se ho zúčastníme i příští rok.

Petr Sígl #27
Zápasy
Počet
4
Výher
1
Remíz
0
Proher
3
Nejvíce vstřelených
31.7.2005 8:30
Zápas - Protivín B
9
Nejméně vstřelených
31.7.2005 11:10
Zápas - Zliv B
0
Nejvíce obdržených
30.7.2005 11:10
Zápas - Protivín A
5
30.7.2005 13:50
Zápas - Soustružníci
5
Nejméně obdržených
31.7.2005 8:30
Zápas - Protivín B
1