Víkend č. 9

Další
Předchozí Další

Duo drží náskok

Vše při starém, dalo by se stručně shrnout víkendové 12. kolo 2. pražské ligy. Vedoucí čtveřice nezaváhala a díky výhře těsné výhře čtvrtých THC nad do té doby pátými Rafany (4:3 po dramatickém závěru vyrovnaného duelu, v němž se poraženým podařilo v poslední části stáhnout dvougólové manko z první třetiny) se zase o další dva body odlepila od zbytku tabulky. První dva celky, Kolín a South Park, si počínaly suverénně, jak se sluší na týmy, které za celých 12 kol neztratily ani bod. Kolínští zdecimovali Ekonom sedmi góly už v první třetině a pohodové vítězství 13:2 vyškerkovali hned třemi góly ve vlastním oslabení. My jsme měli s urputně bránícím OHF trochu více práce a po dvou relativně vyrovnaných (výsledkově, nikoli však herně) třetinách definitivně zlomili nepříliš povedený zápas k vítězství 7:2 až v poslední části. Náskok vedoucího dua na třetí Hostivař zůstal devítibodový, i když se Hostivařští tentokrát na výhru proti Brankostroji JM poměrně nadřeli. Pořadí ve střední partii tabulky poněkud zkreslují dva neodehrané zápasy Hokejky, ale v boji o play off si cenné vítězství připsali A.S.H.F., kteří v poslední třetině pokořili gólmana Aviru čtyřmi góly a z do té doby celkem vyrovnaného utkání udělali překvapivě jasnou záležitost (7:1). Remíza Vyprahla s Hlemýždi (2:2) zase o kousek zvýšila ztrátu dvou zřejmě beznadějně posledních týmů tabulky. Uftaland nedokázal proti Elektrotechnice navázat na výhru z minulého kola s Gobliny a ti zase nestačili na béčko Hokejky. V tomto zápase si nejpíš obrany i gólmani obou týmů vzali volný den: výsledek 10:6 pro Hokejku se pomalu blíží házené...