Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 8

Další
Předchozí Další

Ufta "B" poprvé bodovala!


Obvyklý pisatel ohlédnutí za víkendem se jaksi zasekl. Co zasekl? Prostě se na to vybodnul a ne poprvé. Takže se budete muset spokojit s nefundovaným žvástáním o dění v posledních dvou kolech druhé pražské. Začněme popořádku. Borci z Kolína nedopustili žádné překvapení a odměnou jim je skóre 15:1 (vs. Avir a OHF) za víkend. Cows měli(y) na programu dokonce tři zápasy, a jelikož se také nikdo neradoval na jejich účet, je bilance okořeněná svátečním dnem ještě šťavnatější – 20:5 (vs. Elektrotechnika, Hokejka "B" a Avir). Na třetím místě se zabydleli běhavci z Hostivaře a i pro ně bylo poslední snažení stoprocentní – 16:2 (vs. OHF a Ekonom "B"). Stejnou bilancí se mohou pochlubit ještě THC (7:4 vs. Zelení hlemýždi a Vyprahlo), kteří se vyhoupli na čtvrté místo a vévodí vyrovnanému pořadí od této pozice.
Další týmy už paběrkovaly a nějaké ty body ztratily. S výjimkou Rafanů, kteří ovšem sehráli jen jeden zápas a nadělili dvanáctku Uftalandu "B". Pohleďme tedy alespoň na zajímavé výsledky. V první řadě na počínání Brankostroje, který se po slibném začátku netajil ambicemi a pomyslný pád na dno přišel nyní – po prohrách s Ekonomem "B" a Zelenými hlemýždi!!! Poprvé v sezoně dokázali naplno na hřišti bodově zabrat Goblins, když zdolali A.S.H.F., vzápetí však svůj úspěch znegovali a nechali získat první tři body Uftu "B", přičemž se do střelecké listiny podařilo zapsat i svátečnímu střelci Petru Kolářovi, který ihned vyhlásil: "Je to jen začátek šňůry."
Co se promítlo do tabulky po odehrání třetiny základní části? Duo favoritů ještě nezaváhalo a je statečně stíháno Hostivaří. Zato od čtvrtého místa se to mele. Stačí úspěšný víkend a jste z devátého místa na bramborách anebo ze třináctého na pozici pro play off. Tak se čiňte, ať je soutěž zajímavá!


Guti

Výsledky
4. kolo
Cows - Hokejka B
5 : 2

10. kolo
A.S.H.F. - Goblins
2 : 4
Brankostroj - Ekonom B
6 : 8
Cows - Elektrotechnika
8 : 3
Hostivař - OHF
11 : 0
Kolín - Avir B
6 : 0
Rafani - Uftaland B
12 : 4
T.H.C. - Hlemýždi
4 : 2

11. kolo
Cows - Avir B
7 : 0
Ekonom B - Hostivař
2 : 5
Elektrotechnika - A.S.H.F.
3 : 2
Hlemýždi - Brankostroj
2 : 1
OHF - Kolín
1 : 9
Uftaland B - Goblins
3 : 0
Vyprahlo - T.H.C.
2 : 3