Víkend č. 6

Další
Předchozí Další

Silné duo uniká

Na pět bodů se už zvětšila trhlina mezi dosud neporaženou vedoucí dvojicí Kolín, South Park a početnou skupinou pronásledovatelů. Vedoucí týmy ve víkendových 6. a 7. kole opět nezaváhaly a mají plný počet bodů. Dominanci jasných lídrů navíc ještě zkresluje fakt, že my Krávy máme o zápas s Hokejkou méně. Kolín se po výhře nad Vyprahlem 4:0 poměrně nadřel na tři body s Rafany. Domácí tým v poslední třetině dokázal snížit na 2:3, ale tímto výsledkem už utkání skončilo. V našem případě to bylo právě naopak - nejprve drtivá sobotní výhra nad Hlemýždi 10:0 a následně po večerní oslavě narození jednoho malého ptáčka (ještě jednou gratulace, Špáčo) nedělní střelecké trápení v jinak jednoznačném zápase s Vyprahlem (1:0). Pronásledovatelé ztráceli. Hostivař nečekanou remízou 3:3 se slabými Gobliny, Ekonom plichtou 2:2 v dohrávce 1. kola s Hokejkou a pak prohrou v zápase s Elektrotechnikou (5:6), v němž se vítězům povedl čtyřmi góly v poslední třetině dokonalý obrat. Elektrotechnika spolu s THC dokázaly stoprocentně zabodovat po oba hrací dny a posunuli se vyrovnanou tabulkou na páté, resp. šesté místo. Naopak trio Utaland, Vyprahlo a Hlemýždi si uplynulý víkend do svých kronik rozhodně nezapíší, a když, tak ne v dobrém. Kromě toho, že vyšly bodově naprázdno, dokonce svým soupeřům nevstřelily ani gól...