Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 23

Další
Předchozí Další

Nebýt v kůži Brankostroje...


Možná i oči pro pláč měli během velikonočního víkendu hokejbalisté Brankostroje Jižní Město. Právě oni by si totiž nejvíce zasloužili z týmů bojujících o poslední místo v play off účast mezi elitní osmičkou. Pravda, měli několik výpadků a jejich výsledky byly občas nepředvídatelné, ale přístupem, hrou a celkovým vystupováním je jejich brzký konec sezony nespravedlivý. Místo nich je na osmé příčce tým Ekonomu "B", který se leckdy ani pořádně nesešel a odnesl si několik slušných výprasků. Takový je sport a rozhodně bychom nechtěli být v kůži devátého celku tabulky.
Brankostroj v páteční dohrávce právě Ekonom porazil, ale jen o gól a to bylo málo. Kdyby padly další dva, na vzájemné zápasy by postoupili právě chlapci z jihu hlavního města. Ekonomu totiž po následující prohře Brankostroje s Rafany stačilo čekat na nepříznivý výsledek Hokejky B v duelu s OHF a porazit slabý Uftaland B. Obojí se podařilo, a tak je poslední postupující tým na světě. Na ostatních místech tabulky se toho příliš nezměnilo. Jen Krávy si i podruhé poradili(y) s Kolínem a vyhráli(y) základní část.
Dvojice pro play off jsou tedy následující: Cows – Ekonom B, Kolín – Elektrotechnika, Hostivař – Avir B, Rafani – THC. Cows a THC hrají domácí zápasy v Malešicích, zbytek duelů se odehraje na Palmovce a celá ta paráda ve druhé pražské začíná už o tomto víkendu. Pro úplnost si srovnejme předsezonní tip na umístění týmů s realitou a pochvalme se za odhalení černého koně v HBC Hostivař!

Konečné pořadí (v závorce je číslo, o které jsme se v zářijovém tipu lišili)
1. Cows (bez tipu, každý řadil sám)
2. Kolín (-1)
3. Hostivař (+2)
4. Rafani (-2)
5. THC (+1)
6. Avir B (+7!!!)
7. Elektrotechnika (0)
8. Ekonom B (netipován)
9. Brankostroj (0)
10. Hokejka B (-7!!!)
11. A.S.H.F. (-7!!!)
12. Vyprahlo (-2)
13. OHF (-2)
14. Goblins (0)
15. Zelení hlemýždi (-3)
16. Uftaland B (-8!!!)

Jak vidno, třikrát jsme se trefili přímo a nebýt níže zmínených okolností, mohla být bilance ještě lepší (pět tipů). Na druhou stranu, čtyřikrát jsme odhadem naprosto ulétli Smailík

Pozn.:Plus/minus dvě příčky berte s rezervou z důvodu nezařazení Cows do tipu. Ekonom B byl zařazen až po podzimu, původně se počítalo s 15 týmy.


Guti

Výsledky
19. kolo
Hlemýždi - Hostivař
1 : 5

25. kolo
Ekonom B - Brankostroj
1 : 2

30. kolo
A.S.H.F. - Hostivař
1 : 5
Brankostroj - Rafani
3 : 6
Cows - Kolín
3 : 2
Hokejka B - OHF
3 : 8
T.H.C. - Avir B
6 : 0
Uftaland B - Ekonom B
1 : 5
Vyprahlo - Goblins
4 : 3