Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 22

Další
Předchozí Další

Už jde opravdu do tuhého!


Předposlední víkend základní části II. POHbL je za námi a výsledky týmů z čela tabulky tentokráte příliš důležité nebyly. Jedna tajenka totiž byla rozluštěna. Elektrotechnika si s přispěním předehrávky zajistila sedmé místo v tabulce a bude hrát play off! Pomohly jí k tomu výhry nad Uftalandem B a Zelenými hlemýždi a nevadila ani prohra s THC. Taktika o lehkém vypuštění zápasů s favority a naopak pečlivé soustředění na důležité zápasy těmto matadorům vyšla.
Kdo obsadí poslední volné místo ale ani kolo (plus jednu dohrávku) před koncem rozlušit nejde. Osmí jsou teď hoši z Brankostroje, kteří sice podlehli Hostivaři i Kolínu (0:2 po parádním defenzivním výkonu dirigovaném z lavičky extraligovým Petrem Michetslagerem), ale postavení v tabulce drží. Hokejka B totiž bez posil z áčka nejprve podlehla Goblinům a poté v prodloužení i Aviru, čímž se Brankostroji bodově vyrovnala. Stejný počet 34 nasbíraných bodíků má Ekonom B, který o víkendu rovněž neuspěl, a o bod méně borci z A.S.H.F., jež právě posledně jmenovaný tým pokořili, čímž živí aspoň teoretickou naději na postup.
Jelikož v případě rovnosti bodů rozhodují vzájemné zápasy, nemá cenu prvoplánově rozebírat skóre, i když taky může mít svou váhu. Jisté je jedno – jelikož mají Brankostroj s Ekonomem dohrávku k dobru, drží oba osud ve svých rukou a případný další (i bodový) úspěch po vítězství ve vzájemném duelu je posunuje mezi vyvolené. Tabulka zápasů mezi bojujícími týmy je totiž pořádně zamotaná a variant může nastat opravdu hodně. Zde důležité výsledky předkládáme, aby byl přehled a zůčastnění mohli sami před posledním kolem kalkulovat.

Vzájemné zápasy v boji o osmé místo
Brankostroj - Hokejka 0:6, 1:5
Brankostroj - Ekonom 6:8, ?:? (14.4.)
Brankostroj – A.S.H.F. 6:1, 11:1
Hokejka – Ekonom 2:2, 0:4
Hokejka – A.S.H.F. 1:3, 3:4 PP
Ekonom – A.S.H.F. 2:9, 2:4

Los posledních důležitých zápasů
Dohrávka 25. kola - pátek 14.4.: Ekonom B – Brankostroj (19, Palmovka) 30. kolo – sobota 15.4.: Brankostroj – Rafani (11.15, Palmovka), A.S.H.F. – Hostivař (13.30, Palmovka), Hokejka B – OHF (9, Palmovka), Uftaland B – Ekonom B (14.45, Malešice).


Guti

Výsledky
20. kolo
Hostivař - Vyprahlo
8 : 1

28. kolo
A.S.H.F. - Avir B
1 : 3
Brankostroj - Hostivař
1 : 6
Hlemýždi - Vyprahlo
2 : 1
Hokejka B - Goblins
0 : 3
Kolín - Ekonom B
6 : 3
OHF - Cows
0 : 18
T.H.C. - Rafani
3 : 4
Uftaland B - Elektrotechnika
1 : 3

29. kolo
Avir B - Hokejka B
2 : 1 PP
Ekonom B - A.S.H.F.
2 : 4
Elektrotechnika - T.H.C.
1 : 6
Goblins - Hlemýždi
5 : 2
Hostivař - Cows
4 : 6
Kolín - Brankostroj
2 : 0
Uftaland B - OHF
4 : 2
Vyprahlo - Rafani
3 : 7

30. kolo
Hlemýždi - Elektrotechnika
2 : 9