Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 21

Další
Předchozí Další

Účast v elitní osmičce? Případ pro Colomba!


Situace ohledně postupujících týmů do play off se zdála pět kol před koncem základní části celkem čitelná, zkompletizované 26. a 27. kolo II. POHbL však vše zdramatizovalo a dnes by ji nevyřešil ani jeden z elitních detektivů, matematiků či jiných badatelů. Pojďme ale popořadě.
Dvojice vedoucích týmů, které měly jeden zápas předehrán, o víkendu nezaváhala a navíc nedostala ani branku, čímž docílila faktu, že nemůže být třetím celkem v pořadí předstižena a v případě postupu do semifinále bude mít „výhodu" domácího prostředí. Hostivař má i přes prohru s Kolínem stále třetí místo ve svých rukou, k čemuž dopomohli Rafani ztrátou bodu se Zelenými hlemýždi. Jistotu účasti ve vyřazovacích bojích mají ještě THC, i když jejich výsledky o víkendu byly k smíchu, a zřejmě také Avir.
Týmy od 7. do 12. místa ještě mohou pomýšlet na play off. Vyprahlo ale musí vyhrát dohrávku. O možnostech Elektrotechniky, Brankostroje, Ekonomu "B", Hokejky "B" a A.S.H.F se více dočtete na stránkách Hokejky, nemá cenu nosit dříví do lesa. Ostatní týmy už sezonu jen dohrají a třeba vyzkouší novinky pro ročník další. Kompletní výsledky posledních dnů se dočtete tradičně v pravém sloupci...


Guti

Výsledky
26. kolo
A.S.H.F. - Elektrotechnika
2 : 5
Brankostroj - Hlemýždi
5 : 1
Goblins - Uftaland B
3 : 2
Hokejka B - Rafani
5 : 6
Hostivař - Ekonom B
9 : 3
T.H.C. - Vyprahlo
0 : 7

27. kolo
A.S.H.F. - OHF
4 : 2
Avir B - Uftaland B
5 : 0 K
Brankostroj - Vyprahlo
4 : 0
Cows - Ekonom B
6 : 0
Goblins - T.H.C.
0 : 5 K
Hokejka B - Elektrotechnika
6 : 1
Kolín - Hostivař
4 : 0
Rafani - Hlemýždi
5 : 4 PP