Víkend č. 20

Další
Předchozí Další

V podstatě bez překvapení

Tak za sebou máme dvacatý hrací víkend, v němž se až na jednu výjímku neurodilo, žádné výsledkové překvapení. Papíroví favorité vyhrávali a nefavorité celkem logicky prohrávali Smailík.
Přestože se sehrálo jen devět střetnutí, byla rozložena do tří dnů. V pátek při dohrávce 22. kola porazilo A.S.H.F. vysoko 8 : 1 Zelené Hlemýždě a přiblížilo se na dosah první osmičce.
K prvnímu sobotnímu utkání jsme nastoupili my proti Elektrotechnice a i přestože to po první třetině nevypadalo, tak jsme nakonec zvítězili vysoko 11 : 2. Hráči Elektra, tak obdrželi potřetí za sebou více než 10 branek v jednom utkání. Rafani také neponechali nic náhodě a připsali si tři body za výhru 8 : 3 nad beznadějně posledními Playery z Uftalandu B. T.H.C. se celkem potrápilo s Hlemýždi, ale vyhrát "feťáci" dokázali. Sice jen 2 : 1 (a to byl stav po dvou třetinách 0 : 0), ale přece. Tři bodíčky se počítají. Od pěti hodin hostila záloha Aviru v současné době vedoucí tým naší ligy Kolín a odnesla si porážku 3 : 7. Ve večerním zápase se podle vlastních slov protrápila k povinnému vítězství nad OHF Praha Hostivař (4 : 2).
V neděli byla první na pořadu dne předehrávka 26. kola mezi Kolínem a OHF. Kolínští se s opravdovými fanoušky netrápili, doslova je rozstříleli (72 střel je slušný nářez Smailík), vyhráli 7 : 1 a připsali si další tři body do svojí sbírky. Goblins podlehli těsně 3 : 2 hokejbalovým funkcionářům a pak došlo k jedinému zmiňovanému překvapení. Vyprahlo si výšláplo na béčko Hokejky a porazilo ji také 3 : 2.