Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 2

Další
Předchozí Další

To byl Brankostroj!


Jen týden vydržel Kolínu rekord v počtu branek nastřílených soupeři v letošním ročníku II. pražské ligy. O jeho překonání se poněkud překvapivě postaral jihoměstský Brankostroj. Nováček soutěže, který v úvodním kole dostal "nařezáno" od nás, si v sobotu ve 2. kole spravil žáhu na nebohých Goblins. Z 45 zaznamenaných střel na branku Goblinů jich hned 14 skončilo v síti, z toho plná polovina v závěrečné třetině, kdy toho měli poražení zřejmě již plné zuby. Soupeř skóroval jen jednou. Vysoká výhra katapultovala vítěze na čtvrtou příčku neúplné tabulky.
Nejlepší start do sezóny a první místo po dvou kolech si zajistil Kolín, který jako jediný ještě neinkasoval. Tentokrát měl ale s béčkem Uftalandu mnohem více práce a zápas definitivně zlomil až ve druhé polovině. Za relativně hubený výsledek 4:0 možná může i nedisciplinovanost hráčů Kolína, kteří během utkání putovali třináctkrát na trestnou lavici. O pět inkasovaných branek horší skóre máme my, Krávy, což zatím znamená druhou příčku. A.S.H.F. s notně prořídlou hráčskou lavicí nebylo snad s výjimkou úplného začátku zápasu důstojným soupeřem a výsledek 8:1 je jen dílem vynikajícího brankáře soupeře, který naše útočníky znechutil řadou "zázračných" sejvů. Bez porážky po dvou odehraných zápasech jsou možná překvapivě i Zelení hlemýždi, pohrobci Zeleného údolí. V sobotní premiéře ve vyrovnaném duelu přetlačili OHF 2:1, v nedělní dohrávce prvního kola otočili třemi góly ve druhé třetině utkání s Avirem Reloaded (3:1).
Prvními zápasy (po odloženém 1. kole) se vítězně prezentovali i papírově silné celky Rafanů, Hokejky B a Ekonomu. Jejich skutečnou sílu však otestují až další kola.


Petr Kučera #1

Výsledky
1. kolo
Avir B - Hlemýždi
1 : 3

2. kolo
Avir B - Vyprahlo
2 : 2
Brankostroj - Goblins
14 : 1
Cows - A.S.H.F.
8 : 1
Ekonom B - T.H.C.
6 : 4
Elektrotechnika - Rafani
1 : 4
Hostivař - Hokejka B
4 : 6
Kolín - Uftaland B
4 : 0
OHF - Hlemýždi
1 : 2