Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 19

Další
Předchozí Další

Již není neporažených


Další hrací víkend začal již v pátek dohrávkou mezi South Parkem a béčkem Hokejky, ve kterém si vedoucí tým celkem snadno (alespoň co se výsledku týče Smailík) poradil a zvítězil 9 : 1.
V sobotu udělali spoustě lidí radost Rafani, když porazili Cows 7 : 4. Od sobotního rána není tedy v naší lize týmu, který by nepoznal hořkost porážky. Ovšem ani další utkání nebyla bez zajímavých výsledků. Ekonomové porazili Avir 2 : 0 v zápase plném vyloučení a Hostivař dosáhla na další vysoké vítězství - tentokráte přehrála 14 : 2 Elektrotechniku. Brankostroj si značně komplikuje cestu do play-off, když podlehl OHF a klesl na desátou příčku. Slušný výsledek uhráli Goblins s Kolínem (1 : 6) a dá se říci, že i béčko Hokejky s T.H.C. (2 : 2). Vyprahlo podlehlo hokejbalovým funkcionářům 1 : 4 a Uftaland si vyšlápl na Hlemýždě. Zvítězil 2 : 1, ale i přesto zůstal na posledním místě.
Nedělní utkání už tolik překvapení nepřinesla, i když by leckdo očekával jiné poměry skóre. Tak například béčko Ekonomu porazilo OHF 5 : 3, ale za zmínku stojí využití tří přesilovek OHF ve třetí třetině. Jižní Město se po sobotní prohře pochlapilo a uhrálo remízu s T.H.C (2 : 2). Gólová přestřelka se odehrála mezi A.S.H.F a Rafany, vítězně z ní vyšli druzí jmenovaní a připsali si důležité tři bodíky. Záložní tým Hokejky přestřílel a přehrál Hlemýždě 5 : 3 a Hostivařští 4 : 0 Avir. Poměr vyloučení v tomto zápas 15 : 10 vypadá velice zajímavě. Uftaland B prohrál v prodloužení s Vyprahlem po hrubé chybě při vlastní přesilovce a Kamil Málek ještě asi teď zpytuje svědomí. Goblins podali proti Cows sympatický výkon, přesto odešli poražení 4 : 1, no a Kolín si poradil lehce s Elektrotechnikou 13 : 0.


Petr Sígl #27

Výsledky
19. kolo
Hokejka B - Cows
1 : 9

23. kolo
Avir B - Ekonom B
0 : 2
Elektrotechnika - Hostivař
2 : 14
Goblins - Kolín
1 : 6
Hlemýždi - Uftaland B
1 : 2
OHF - Brankostroj
3 : 1
Rafani - Cows
7 : 4
T.H.C. - Hokejka B
2 : 2
Vyprahlo - A.S.H.F.
1 : 4

24. kolo
A.S.H.F. - Rafani
6 : 9
Brankostroj - T.H.C.
2 : 2
Cows - Goblins
4 : 1
Ekonom B - OHF
5 : 3
Hokejka B - Hlemýždi
5 : 3
Hostivař - Avir B
4 : 0
Kolín - Elektrotechnika
13 : 0
Uftaland B - Vyprahlo
3 : 4 PP