Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 18

Další
Předchozí Další

Rozháraný víkend s dominancí Cows


Ačkoliv měl třetí hrací víkend na programu jen jedno kompletní kolo, například Cows sehráli tři zápasy. O tom, že všechny vítězně jste se jistě už dočetli. Jak si ale vedly další týmy? Událo se nějaké překvapení? Při pohledu na výsledky je nutné říci, že ano. A pak byly k vidění i zajímavé debakly.
Pátek – Podzimní dohrávka mezi prvním Kolínem a druhými SPC by se svou kvalitou jistě neztratila ani v některé z vyšších lig. Překvapení se však v tomto jediném zápase zrodilo. Podceňované Krávy vyběhly se silným soupeřem výsledkově až moc snadno 8:3.
Sobota – Ve znamení debaklů se nesl hned další den. Nejprve v časných ranních hodinách nadělil HBC Hostivař patnáct gólů početně i herně slabým Goblinům, aby jej o chvíli později na jiném hřišti napodobili Cows, kteří se pro změnu nepárali s oslabeným Vyprahlem. Mezitím ještě stihlo THC vyprovodit devíti góly odevzdaný Uftaland "B". Hit dne ale odstartoval po poledni a k dalšímu překvapení na úkor stále ještě vedoucího Kolína nebylo daleko. Rafani dlouho kousali, dávali rány z přesilovek, ale na ty v závěru doplatili a podlehli 4:5. Ani další dva duely nezůstaly bez zajímavosti. Brankostroj před týdnem vypadal, že neohroženě kráčí do play off, avšak najednou dostal šestku od Hokejky "B", která naopak sotva hledá hráče. Překvapivá je i výhra vadnoucího Ekonomu "B" nad Elektrotechnikou. Jediným fádním zápasem tak byla výhra Aviru "B" nad OHF.
Neděle – Noční pád dvaceti čísel sněhu měl z následek, že se odehrála jen dvě utkání z plánovaných čtyř ve druhé pražské. Ranní duely nebylo možné zahájit, i když se zejména hráči Hostivaře hodně snažili hřiště uzpůsobit. Vyprahlo tak bez opor možná bylo v plánované dohrávce ušetřeno dalšímu výprasku. A.S.H.F. s Hlemýždi si také nezahrálo, a tak zůstalo 22. kolo neúplné. Nedělní duely zvládli favorité v poklidu. Elektrotechnika zdolala OHF a oslabení Cows v předehrávce Avir "B". Vyhoupli se tak na první místo tabulky poprvé v sezoně při stejném počtu zápasů s Kolínem.

Víkendové summary
Bouráci: SOUTH PARK COWS za tři výhry a skok na první místo v tabulce
Poražení: BRANKOSTROJ za porážku 0:6 v nejméně vhodnou chvíli
Hvězda: PETR LOUŠA (Hokejka "B") za 4+2 v souboji o play off s Brankostrojem
Oběť: MICHAL HŘEBEČEK (Kolín), který proti Cows mnoho nechytil a byl brzy střídán


Guti

Výsledky
15. kolo
Kolín - Cows
3 : 8

21. kolo
Elektrotechnika - OHF
7 : 2

22. kolo
Brankostroj - Hokejka B
0 : 6
Cows - Vyprahlo
15 : 0
Ekonom B - Elektrotechnika
7 : 3
Hostivař - Goblins
15 : 0
Kolín - Rafani
5 : 4
OHF - Avir B
3 : 4
Uftaland B - T.H.C.
1 : 9

26. kolo
Avir B - Cows
0 : 3