Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 17

Další
Předchozí Další

Favorité neexcelovali


Druhý hrací víkend II. POHbL přinesl opět zajímavé výsledky. O ty se tentokrát starali zejména Goblins, když uhráli dohromady 4 body a přiblížili se k celkům v tabulce před nimi. Důležité 3 body pak vyválčil Brankostroj, když zdolal Avir "B". Vítězství nad Uftalandem bylo pro tento tým povinné. Naopak strmý pád zaznamenává Ekonom "B" a na play off to v tuto chvíli přestává vypadat. Jisté je jedno, boje o umístění mezi elitními týmy začínají být stále důležitějšími.
Sobota – Vedoucí duo znovu nezaváhalo a soupeřům nadělilo shodně čtyři branky. Kolín ovšem nečekaně dvě obdržel od Zelených hlemýžďů a ani Cows nebyli nejpřesvědčivější a dostali dokonce tři od pátého THC. Znovu zabrali Rafani, když vyprovodili 7:0 Ekonom "B", borci z Hostivaře v tento den nehráli a soustředili se na neděli. Avir "B" porazil v duelu týmů z elitní osmičky Elektrotechniku 3:0 a o Brankostroji už byla řeč. Zbylé dva zápasy skončily v základní hrací době remízou, u OHF-Goblins to tak i zůstalo (5:5), ale A.S.H.F. dokázali v duelu s Hokejkou "B" přidat bodík navíc (4:3PP).
Neděle – Tahákem kola byl bezesporu zápas třetích se čtvrtými, a to konkrétně Rafanů s Hostivaří, který vyzněl v poměru 4:2 pro mladší bojovníky. Kolín i Cows dali opět shodně čtyři branky, vedoucí celek ligy Vyprahlu, druzí v pořadí Zeleným hlemýžďům. Oba s nulou. Páté THC si poradilo snadno s A.S.H.F. 3:0 a šestý Avir "B" zaváhal s Brankostrojem, pro nějž to byly body posunující aktuálně mezi elitu. Elektrotechnika v neděli nehrála, přesto zatím nemá s udržením v osmičce nejlepších starosti. Ty už ale mají hoši z Ekonomu "B", kteří podlehli i papírově slabším Goblins 1:2, naopak naději stále živí Hokejka "B", když povinně, avšak nikoliv hladce, zvítězila nad Uftlandem "B".

Víkendové summary
Bouráci: BRANKOSTROJ za dvě veledůležitá vítězství v boji o play off
Poražení: EKONOM DEVILS "B" za dvě prohry v boji o play off (mj. s Goblins)
Hvězda: JAN ŠMOL (Z. hlemýždi) za pouhých osm obdržených gólů od vedoucích týmů
Oběť: MARTIN VESELÝ (Cows), který narození syna odnesl žaludečními problémy


Guti

Výsledky
20. kolo
A.S.H.F. - Hokejka B
4 : 3 PP
Avir B - Elektrotechnika
3 : 0
Brankostroj - Uftaland B
5 : 0
Cows - T.H.C.
4 : 3
Ekonom B - Rafani
0 : 7
Kolín - Hlemýždi
4 : 2
OHF - Goblins
5 : 5

21. kolo
Avir B - Brankostroj
2 : 4
Goblins - Ekonom B
2 : 1
Hlemýždi - Cows
0 : 4
Hokejka B - Uftaland B
5 : 3
Rafani - Hostivař
2 : 4
T.H.C. - A.S.H.F.
3 : 0
Vyprahlo - Kolín
0 : 4