Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 16

Další
Předchozí Další

Na úvod tři debakly


Tak. Medvědi se pomalu probouzejí ze zimního spánku a my už zase držíme lopaty v ruce. První dvě kola jarní části přinesla očekávané výsledky, více než desetigólové výhry, drobná překvapení i odklady zápasů. Tedy nic nového oproti podzimu.
Sobota – Tři divoké výsledky na úvod jako namlsání pro boje o play off. Dva z nich mají na svědomí favorité ligy Kolín (9:0 s Hokejkou B) a Cows (12:0 s Uftalandem B), třetí překvapivě Brankostroj (11:1 s A.S.H.F.). Ten však uragán rychle zastavil o den později. Přesvědčivá vítězství si připsali ještě i papíroví favorité jednotlivých zápasů Rafani, Ekonom B a Elektrotechnika. Zbylé dva výsledky také překvapení nepřinesly a v magnetu kola si Hostivař poradila se sousedem v tabulce THC a Vyprahlo s OHF.
Neděle – Finálový zápas olympijských her a nemohoucnost hráčů-lyžařů (nikoliv vedení) regionálního týmu měly na svědomí první jarní odklady. A tak si Hostivař proti Zeleným hlemýžďům a Cows proti Hokejce B nezahráli. Ve zbylých zápasech padl taky jeden debakl a postarali se o něj ambiciózní Rafani (11:1 s OHF). Kolín nedal šanci THC ani přes častá vyloučení a Avir Goblinům. Další zápasy už vypadaly vyrovnaněji a nouze o překvapení nebyla. Za nečekané lze totiž považovat zisk bodu Uftalandu B i vítězství Vyprahla nad Ekonomem B, což pivaře přiblížilo k elitní osmičce. Hoši z Jižního města degradovali svůj brankostroj z předešlého dne porážkou od Elektrotechniky.

Víkendové summary
Bouráci: ELEKTROTECHNIKA a VYPRAHLO za důležitá dvě vítězství
Poražení: GOBLINS za dvě porážky a pouhé dva vstřelené góly
Hvězda: ŠTĚPÁN ČERMÁK (Vyprahlo) za vychytané dvě výhry
Oběť: MARTIN ZGRAJA za (ne)spolehlivost hráčů Hokejky B


Guti

Výsledky
18. kolo
Avir B - Rafani
1 : 5
Brankostroj - A.S.H.F.
11 : 1
Cows - Uftaland B
12 : 0
Ekonom B - Hlemýždi
7 : 1
Elektrotechnika - Goblins
6 : 2
Kolín - Hokejka B
9 : 0
OHF - Vyprahlo
2 : 5
T.H.C. - Hostivař
1 : 4

19. kolo
Elektrotechnika - Brankostroj
4 : 2
Goblins - Avir B
0 : 4
Rafani - OHF
11 : 1
T.H.C. - Kolín
0 : 4
Uftaland B - A.S.H.F.
3 : 3
Vyprahlo - Ekonom B
2 : 1