Další
Předchozí Další

Bez překvapení

Tak už se stává skoro tradicí, že Petr Kučera na nás kašle s ohlédnutím Smailík. Co se dá dělat. Pokusím se uplynulé dění z(ne)hodnotit sám.
Po dvanáctém hracím víkendu došlo ke změně na předních příčkách tabulky naší ligy. To má na svědomí několik faktů. Zaprvé HBC Hostivař nesehrála své utkání s Hokejkou (bylo odloženo na 11.12.2005). Zadruhé její pronásledovatelé Rafani a T.H.C. byly stoprocentní. Prvně jmenovaní porazili béčko Hokejky 3 : 1 a to hlavně zásluhou povedené druhé části a ve druhém utkání si poradili s Elektrotechikou 5 : 2, ačkoliv ještě po třiceti minutách prohrávali. T.H.C. přehráli Elektro celkem vysoko 7 : 3 a překážkou jim nebyli ani v poslední době nepříliš dobře hrající Ekonom B (výhra T.H.C. 5 : 0).To vše mělo za následek postup T.H.C. Praha na třetí a Rafanů na čtvrtou pozici, zatímco Hostivaři zbyly oči pro pláč Smailík a pátá příčka Smailík. Vedoucí tým tabulky HBC Kolín porazil poslední tým tabulky - Players of Uftaland B - 7 : 3 a potvrdil svou pozici. My jsme se dvě třetiny trápili s A.S.H.F., ale v poslední třetině jsme dokázali strhnout vítězství na svou stranu - 6 : 3. Brankostroj jednoznačně přehrál Goblins a zvítězil největším rozdílem víkendu 8 : 1. Pivaři sice nejprve ve svém utkání s Avirem B vedli, ale nedokázali vydržet a nakonec museli sklonit hlavy po porážce 4 : 1. První odvetná kola tedy nepřinesla žádný překvapující či dokonce šokující výsledek Smailík.