Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Až doteďka jen samá bota


Utkání posledního 30. kola základní části končí. Krávy porážejí podruhé v sezoně Kolín a připisují si největší úspěch (zatím ovšem jen dílčí) ve své šestileté historii. Vyhrávají základní část. Je jasné, že se bude slavit v co možná nejhojnějším počtu i s kustodem a jedním vylosovaným fanouškem. Nejdřív ale ledová lázeň ála skotské střiky v oblíbené sprše.
Malešice (Svijanská Arena) - Může se začít pít. Stádo je rozděleno do několika táborů. Někdo za chvilku odjíží slavit křesťanský svátek mimo Prahu, jiný se ještě věnuje rodině a další se bez respektu pouštějí do plnění lačných žaludků pivem i místními delikatesami made by Muňos. Na hřišti mezitím ještě válčí Ekonom B o play off, nakonec do něho postupuje a je jasné, že bude hrát s námi. Chvilku se soupeřem diskutujeme, avšak pít nepřestáváme. Naopak, první špunty jsou venku a jahodová cappy na stole. Může být něco kolem páté hodiny. Odteď už přesný čas nesledujeme a budeme jej nazývat, jak se zamane.
Zábava se začíná vylepšovat ve dvou momentech. Prvním je opožděný příjezd Cvrndy s cédéčkem vybraných hitů. U čísla 8 se začíná zpívat, v hlavní roli majitel cd alias Dalibor Janda. Nezapomínáme ani oslavit páteční hokejový zápas z T-Mobile Areny Tarzan Boyem. SeSHITové se ani neošívají. Správně doufali v pondělek. V pekle sudy válej poprvé – ještě slabota, avšak klasika nesmí chybět. Druhým důležitým bodem je příjezd vypadnuvší Hokejky z regionu. Vítáme chlapce potleskem a začínáme se družit. Na hřišti se hraje přáteláček, někteří sotva pletou nohama. Hru kazí dvojice opilci s hráběmi a koštětem v ruce. Neví se, kdo s kým hraje, a tak hra končí.
Smutní hráči Hokejky se pomalu vytrácejí. Někdo však zůstává a začíná mít na bývalé kolegy nemístné řeči. Fuj! Dobře mu tak, že o sobě neví a usíná na lavičce u záchodů. Vevnitř se zapaluje pod kotlem, nejlepší zabava začíná gradovat. Gradovat! Šampaňské střídá šampaňské, do placu jej vrazí snad všichni. Smůla těch, co na oslavě chybí. Nechybí naopak nějaká ta přátelská fackovačka v době, kdy má už většina osazenstva pořádně pod kulíškem. Čas? Neznámý. Výsledky? Taktéž.
Ještě několikrát hraje Tarzan Boy, Dlouhá kláda znovu zpívá. Hitem se však stává (ne)pochopitelně nesmrtelná píseň Dávej ber od Sagiho. Boty jsou najednou ve vzduchu. A ne jedenkrát. Přidává se i Muňos. Podobné je to i se sudy. Skleničky a láhve vyskakují 5 cm do výšky, škody jsou však minimální. Pomalu se začíná odjíždět domů. Do centra se nejede, tam bychom byli zbyteční. Někdo navíc potřebuje doprovod, a tak se mu ho dostává. Jako poslední zůstávají tradiční baroví hráči. Neptejte se na jména, je to zbytečné, vyhrál každý z nás!!!


Pepik Thornton

Vložen
18.4.2006