III. 4:51 D 9 - Polák Jan 76 - Bukač Petr -
III. 8:24 D 10 - Bukač Josef 4 - Král Filip -
III. 9:19 D 6 - Čech Miroslav 22 - Burda Štěpán -

II. 1:30 H 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
II. 2:16 H 96 - Špaček Jaroslav Nedovolená hra tělem
II. 7:21 H 96 - Špaček Jaroslav Hákování
II. 8:38 H 12 - Baloun Milan Krosček
III. 7:06 D 77 - Průša Martin Nedovolená hra tělem
III. 8:54 D 4 - Král Filip Držení
III. 9:50 H 79 - Pillmann Robert Držení

Čtvrté utkání v semifinálové sérii mohlo být také poslední a to jsme rozhodně nechtěli dopustit. Postavili jsme osm útočníků a pět obránců a hráli jsme tak na nekompletní tři řady.
Úvodní minuty nám opět vyšly dobře, i když jsme se do útoku netlačili tolik jako v předchozích zápasech. V osmé minutě jsme důrazným napadáním donutili Mělník ke špatné rozehrávce, kterou se nám podařilo zachytit ještě před červenou čárou. Po následné přihrávce prostřelil soupeřova brankáře Lukáš Vrkoč - 1 : 0. Všechny ostatní pokusy, jak naše, tak mělnických, byly z uctivé vzdálenosti, a tak končily v náručích brankářů.
Ve druhé části se hra hodně rozkouskovala zásluhou vyloučení. Trestanějším týmem jsme byli my, a tak jsme se museli více bránit (jednou dokonce dvojnásobné přesile). Jednu z přesilovek jsme neustáli. Jan Skřivan přehodil z úhlu míček přes Petra Šroubka, náš kapitán však míček ze vzduchu vyrazil hokejkou z brankové čáry pryč. Rozhodčí ale viděl míček celým objemem v bráně, a tak uznal gól. My jsme si mysleli, že to branka nebyla, a tak nás to trochu rozhodilo. Nicméně i nadále bylo utkání vyrovnané, další branka již v této třetině nepadla.
V páté minutě posledního dějství jsme byli nedůrazní a Jan Polák dorazil balónek do naší klece - 2 : 1. V tuto chvíli nám nezbylo nic jiného než vsadit vše na útok a tak se nelze divit, že jsme měli v obraně díry. Do jedné takové se vrhli útočníci Mělníka v deváté minutě a i přes veškerou snahu našich dobíhajících útočníků zvýšili svůj náskok na dvougólový. To úplně rozhodilo naší koncentraci, a tak jsme minutu poté inkasovali počtvrté, když si jedinou slabší chvilku v play-off vybral Petr Šroubek. Soupeř si výsledek utkání již v pohodě pohlídal a zápas dovedl do vítězného konce.
Nedokázali jsme zvrátit nepříznivý stav série, v zápase jsme prohráli 4 : 1, celkově pak 3 : 1 na zápasy, nepostoupili jsme do vysněného finále a zbyly nám tak jen oči pro pláč...