P 9:15 H 6 - Čech Miroslav 9 - Polák Jan -

I. 4:26 H 32 - Farář Jaroslav Faul loktem
I. 6:54 D 20 - Kříž Jiří Nedovolená hra tělem
II. 7:40 H 32 - Farář Jaroslav Sekání
III. 7:42 H 22 - Burda Štěpán Nedovolené bránění
P 1:41 D 20 - Kříž Jiří Krosček
P 1:41 H 4 - Král Filip Hrubost

Třetí semifinálové klání se hrálo v Malešicích a my chtěli podat rozhodně lepší výkon než v předchozím zápase a hlavně jsme chtěli vyhrát.
Nástup do zápasu jsme měli velmi dobrý a již ve druhé minutě jsme se radovali z úvodního gólu, jehož autorem byl Jaroslav Špaček. V podstatě celou úvodní část jsme aktivně napadali v útočném pásmu, nenechali jsme soupeři příliš mnoho místa k rozehrávce a ten se tak k nám dostával těžko. Opět mělničtí spíše hráli na brejky a spoléhali na své rychlonohé útočníky. Ačkoliv jsme měli míček více na svých holích k mnoha nebezpečným střelám směrem k brance jsme se nedostávali. Ve dvanácté minutě jsme udělali chybku v obranném pásmu a Petr Bukač vyrovnal na 1 : 1.
Ve druhé části jsme pokračovali v aktivním napadání, snažili se přihrávat si a dostali jsme se i k několika nebezpečným střelám. Stejně tak se vedlo soupeři, když nás také několikrát uzavřel u nás v pásmu a zkoušel pozornost našeho gólmana. V deváté minutě se ke střele dostal Jakub Novák a poslal soupeře do vedení. To v nás vyprovokovalo ještě větší nasazení a v jedenácté minutě jsme po delším tlaku srovnali, když se zblízka trefil Martin Svrček. Minutu po něm jsme šli do vedení po střele Jaroslava Špačka a hodně se nám zvedlo sebevědomí.
Naše nadšení trochu ztlumila přestávka a tak jsme vstup do poslední části měli pomalejší. Naštěstí soupeř na tom byl úplně stejně. Tempo se velmi rychle vrátilo do té správné play-off roviny. Odehrávalo se hodně osobních soubojů, ani jeden z týmů nechtěl inkasovat. V desáté minutě se nám nepovedlo pokrýt soupeřovi útočníky a Jan Skřivan k naší smůle vyrovnal. V posledních dvou minutách jsme mohli zápas rozhodnout, jenže se nám povedlo v prvním případě trefit břevno a ve druhém případě (deset vteřin před koncem) netrefit branku. Gól tedy nepadl a utkání tak dospělo do prodloužení.
Nastavený čas se nám vůbec nepovedl a soupeř nás doslova přejel. Přestřílel nás 15 : 2 a nejedenkrát to u nás v pásmu zavánělo gólem. Nešlo nám vyhazovat, dopředu jsme se v podstatě nepodívali, a tak vše směřovalo k pro nás smutnému konci. V čase 9:15, tedy 45 vteřin před koncem prodloužení, se dostal k odraženému míčku Miroslav Čech a rozhodl zápas "zlatým gólem".
Utkání bylo vyrovnané s chvilkovými převahami jednoho či druhého týmu. Bohužel my jsme měli delší herní výpadek v prodloužení a odnesli jsme to prohraným důležitým zápasem...