III. 11:22 D 4 - Král Filip 5 - Fiala Tomáš -

II. 6:42 H 9 - Sígl Martin Naražení zezadu
III. 8:19 D 32 - Farář Jaroslav Hrubost
III. 8:19 D 4 - Král Filip Hrubost
III. 8:19 H 17 - Svrček Martin Hrubost
III. 8:19 H 29 - Veverka Pavel Hrubost

Druhé semifinálové utkání se hrálo na Palmovce a tentokrát za pěkného slunečného počasí. Sešli se nás dva útoky a tři obrany, plus dva gólmani.
V úvodu zápasu jsme byli nerozehraní, hráli jsme laxně a dostali jsme se několikrát pod tlak. Ten jsme přežili a pak jsme se dostali do hry. Vytvořili jsme si několik šancí, ovšem v mezičase jsme nehráli úplně v pohodě, prohrávali jsme osobní souboje a dělali chyby. Ve dvanácté minutě jsme dostali příležitost hrát přesilovou hru a hned po šesti vteřinách jsme ji zužitkovali, když střela Lukáše Vrkoče od modré čáry skončila se štěstím v bráně.
Ve druhé části jsme bohužel pokračovali v místy laxnější hře a již ve čtvrté minutě jsme za to byli potrestáni. Naprostým nedůrazem před naší brankou jsme umožnili vstřelit branku Jakubovi Novákovi. Pak jsme se na chvíli opět probrali a zatlačili jsme Mělník k němu do pásma. Šancí jsme měli požehnaně, jenže jsme je nedokázali proměnit. Soupeři se také střelecky nedařilo a tak byl stav po dvou třetinách nerozhodný 1 : 1.
V posledním dějství jsme špatnou hru dovedli k dokonalosti. Vytvořili jsme spoustu individuálních chyb, jak v útoku, tak v obraně. Nedokázali jsme se prosadit střelecky, a tak přišel trest. V šesté minutě jsme udělali hrubou chybu a Filip Král ji dokonale využil ke vstřelení vedoucího gólu. Snažili jsme se vyrovnat, jenže nám to prostě nešlo. Několik šancí jsme měli, ale... Když jsme chtěli zkusit ve dvanácté minutě power-play, srazila nás do kolen další hrubka na obranné modré čáře a následný gól Filipa Krále. Za půlminutu jsme již nedokázali nic udělat, a soupeř tak mohl slavit vítězství.
Chvílemi, hlavně v poslední části, jsme hráli hodně špatně a naprosto laxně. Přístup některých našich hráčů k zápasu, napadání, důrazu, napravování vlastních chyb, vracení se byl doslova zarážející. S takovouhle se v play-off hrát nedá!!!