I. 6:43 D 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -
I. 10:41 D 27 - Sígl Petr 11 - Veselý Martin -
I. 11:56 H 23 - Antoš Jan 32 - Vlasák Jiří -
III. 11:11 D 29 - Veverka Pavel 11 - Veselý Martin -

II. 0:43 D 11 - Veselý Martin Nedovolené bránění
II. 6:04 D 7 - Drahota Martin Vražení na hrazení
III. 3:54 D 10 - Floriš Štěpán Nesportovní chování
III. 6:02 H 3 - Kocián David Sekání
III. 6:43 D 20 - Kříž Jiří Držení
III. 9:16 D 9 - Sígl Martin Nesportovní chování

Na úplně poslední utkání v základní části druhé pražské oblastní hokejbalové ligy jsme měli krásné počasí. Sešli jsme se na dvě kompletní pětky, v zápase o nic nešlo, a tak jsme se těšili, že si jen tak v nedělním odpoledni zahrajeme a snad se také trochu připravíme na vyřazovací boje.
To ale neznamená, že bychom k zápasu přistoupili vlažně. Spíš naopak. Již od úvodních minut jsme začali napadat, hráli jsme hodně aktivně a vytvářeli jsme si příležitosti. V šesté minutě jsme donutili soupeře k chybné rozehrávce, míček zachytil Štěpán Floriš a přesnou střelou rozvlnil síťku v brance Jiřího Dobroruky. V osmé minutě jsme vedli již dva nula, když si náš druhý zásah připsal Lukáš Vrkoč. V jedenácté minutě jsme zvýšili náskok na třígólový po nepříliš povedené střele Petra Sígla, která k překvapení všech skončila až za brankovou čárou. Už to vypadalo, že odpočívat půjdeme za stavu 3 : 0, ovšem z tohoto nás čtyři vteřiny před sirénou vyvedl Jan Antoš, který využil chyby v naší obranné hře a ze samostatného úniku překonal jinak dobře chytajícího Petra Šroubka.
Ve druhé části se oba brankáři dočkali několika horkých chvil. Ten náš hlavně díky tradičním oslabením, která jsme během šesti minut hráli tři. My také několikrát mohli vstřelit branku, ale vedlo se nám stejně jako Hokejce, tedy špatně. I přestože některé příležitosti přímo volaly po gólu, nestalo se tak v této třetině ani jednou.
V poslední části oba týmy trochu polevily, hra už nebyla tolik aktivní a běhavá. Na tom se podepsalo hlavně počasí. Jak již bylo zmíněno, bylo krásně, ovšem na vyhřátém malešickém betonu bylo opravdové vedro. To ubíralo značně fyzických sil. Ve čtvrté minutě se vyfauloval na první dvě utkání semifinále čtvrtým osobním trestem Štěpán Floriš. Zpět ale ke hře. Diváci se branky přece jen nakonec ještě dočkali. Pavel Veverka se dostal do úniku, "vymíchal" soupeřova gólmana a uzavřel skóre na konečných 4 : 1.
Hráli jsme o hodně lépe než v sobotu proti Mělníku a zaslouženě vyhráli, ovšem tento zápas vůbec nic neřešil. Nejdůležitější zápasy sezóny nás teprve čekají.