II. 10:54 D 76 - Bukač Petr 10 - Bukač Josef -
III. 5:06 D 76 - Bukač Petr 13 - Skřivan Jan 77 - Průša Martin
III. 6:49 D 10 - Bukač Josef 13 - Skřivan Jan 35 - Boháček Jan
III. 7:55 D 13 - Skřivan Jan 17 - Novák Jakub -
III. 9:54 D 13 - Skřivan Jan 76 - Bukač Petr -

I. 0:29 D 22 - Burda Štěpán Nesportovní chování
I. 5:11 H 7 - Drahota Martin Nedovolené bránění
I. 6:30 D 77 - Průša Martin Napadení
II. 2:33 H 29 - Veverka Pavel Sekání
II. 4:08 H 29 - Veverka Pavel Sekání
III. 6:08 H 11 - Veselý Martin Podražení

V předposledním utkání v základní části jsme chtěli hlavně stabilizovat sestavu pro play-off, ale bohužel jsme se sešli jen v devíti hráčích do pole, a tak z ujasnění si sestavy muselo zákonitě sejít.
Zápas začal velmi vlažně a vlažně vypadala i naše branka v přesilovce ze druhé minuty, kdy se trefil do černého Štěpán Floriš. Vedli jsme tedy 1 : 0, ovšem již v páté minutě vyrovnal Josef Bukač. Obraz hry se ale příliš nezměnil. Bylo k vidění celkem dost šancí, ale ani jeden tým již nedokázal žádnou z nich využít.
Ve druhé třetině jsme si vybrali hluchou chvilku v sedmé minutě, když našeho brankáře překonali v rozmezí deseti vteřin postupně Jan Skřivan a Petr Bukač. To nás donutilo k akci. Již půl minutu poté jsme si rychle vyměnili několik přihrávek v útočném pásmu, ta poslední šla mezi kruhy na volného Pavla Veverku a ten snížil na rozdíl jedné branky. V následující minutě jsme obrátili stav skóre na svou stranu. Postaral se o to dvěma zásahy během dvaceti vteřin Martin Sígl. Naneštěstí jsme vedení neudrželi dlouho. V jedenácté minutě jsme byli hodně nedůrazní před naší svatyní, Petr Bukač se obtočil okolo našeho obránce a vyrovnal.
Po dvou částech to bylo nerozhodně 4 : 4 a mělo rozhodnout tedy poslední dějství. To se nám bohužel v posledních utkáních vůbec nevede a tento zápas nebyl výjimkou. Ba naopak. Úplně jsme přestali hrát a nechali Mělník ať si dělá co chce. Soupeř toho samozřejmě náležitě využil. Nejprve se trefil v páté minutě Petr Bukač, pak v sedmé Josef Bukač, no a v osmé a desáté Jan Skřivan. To už nám bylo jasné, že s takovou formou jakou jsme v tomto utkání měli a hlavně bez jakékoliv motivace, už v utkání nemůžeme zvítězit.
Chvílemi jsme hráli dobře, ovšem času, ve kterém jsme byli tzv. matní, bylo daleko více. Ještě k tomu jsme vyrobili poměrně dost chyb a odnesli to tak nejvyšší letošní porážkou 4 : 8. Předpremiéra semifinále tedy pro nás nedopadla nějak skvěle.