I. 10:29 D 12 - Vraštil Marcel Nedovolené bránění
II. 8:40 H 33 - Bíba Zdeněk Nedovolené bránění
III. 10:55 H 11 - Veselý Martin Krosček
III. 11:51 H 9 - Sígl Martin Hákování
III. 11:59 H 96 - Špaček Jaroslav Nesportovní chování

V krásném sobotním odpoledni jsme se na Palmovce utkali letos počtvrté a naposledy s týmem A.S.H.F., který před sezónou i v jejím průběhu úspěšně omladil svůj kádr. Naše soupiska po několika odkladech způsobených zraněními, pracovními povinnostmi atd., začala dostávat konečnou podobu.
Hned od začátku jsme šli jasně za svým cílem. Po čtyřech zápasech bez výhry opět získat dva body a tím si pojistit minimálně druhou příčku před play-off. Hráli jsme hodně aktivně soupeře jsme několikrát zavřeli u něj v pásmu a zasypali jeho bránu střelami. Naopak hráči A.S.H.F. působili od začátku jakýmsi odevzdaným dojmem a příliš nás neohrožovali. Celých jedenáct minut první části jsme se ovšem nedokázali prosadit až ke vstřelení branky. V čase 11:02 jsme si v přesilové hře vyměnili rychle několik přihrávek a Pavel Veverka umístil míček do odkryté soupeřovy klece.
Ve druhé třetině jsme hned v úvodu zvýšili svůj náskok na dvougólový, když rychlou kombinaci zakončil Lukáš Vrkoč. Nadále jsme byli aktivnější, přesto soupeř několikrát ohrozil naší svatyni. V páté minutě rozvlnil síťku v bráně Petra Starého opět Lukáš Vrkoč a my tak vedli již o tři branky. V šesté minutě se prosadil Milan Baloun a zvýšil na 4 : 0. V deváté minutě jsme se bránili dvojnásobné přesilovce a v této zkoušce jsme obstáli. Neinkasovali jsme a po skončení oslabení jsme si vytvořili hned několik šancí. Vstřelit gól se nám však nepovedlo.
V posledním dějství jsme zvýšili svůj náskok ještě dvakrát. O oba tyto záznamy do zápisu se postaral kapitán Lukáš Vrkoč. Nejprve ve třetí minutě završil střelou z kruhů hattrick a v desáté minutě přidal svůj čtvrtý a náš celkově šestý gól. Další branku jsme již nevstřelili a soupeři se vedlo stejně.
Celé utkání jsme měli pevně ve svých rukou, hráli jsme aktivněji, podali jsme dobrý výkon a zaslouženě jsme zvítězili.