II. 4:08 D 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
II. 4:44 H 88 - Gergel Martin Držení hole
II. 10:34 D 96 - Špaček Jaroslav Nedovolené bránění
III. 4:42 H 71 - Borkovec Erik Zašlápnutí míčku
III. 5:23 H 22 - Kloc Michal Podražení
III. 6:17 H 93 - Holý Jiří Hákování
III. 7:35 D 20 - Kříž Jiří Sekání

Nedělní počasí příliš hokejbalu nepřálo. Pršelo, hřiště bylo mokré a na čarách to značně klouzalo. Postavení obou týmů v tabulce a počet vstřelených branek mohli předesílat útočný a tudíž i snad pohledný hokejbal.
My jsem do utkání vstoupili o něco lépe než soupeř a ve čtvrté minutě jsme šli do vedení. To se svojí střelou prosadil Jaroslav Špaček. Pokračovali jsme v aktivním hokejbalu, napadali jsme soupeřovu rozehrávku a vytvářeli si šance. Titan měl rozjezd malinko pomalejší, ale postupem času hru vyrovnal. V osmé minutě jsme byli v útočném pásmu soupeře, několikrát jsme nebezpečně vystřelili a po střele Zdeňka Bíby jsme se dostali do dvoubrankového vedení. Pak se vystřídalo ještě několik příležitostí na obou stranách, ale brankou neskončila již žádná.
Obraz hry se v úvodu druhé třetiny hodně změnil a to tak, že Titan útočil a my se bránili. Ovšem nebylo to způsobeno tím, že bychom přestali hrát, ale mohla za to série vyloučení. V jednom z těchto oslabení jsme nedokázali pokrýt všechny hráče Titanu a Michal Kloc na několikrát snížil náš náskok na jednobrankový. V osmé minutě se dostal do rychlého brejku Martin Sígl, nezaváhal a trefil přesně šibenici branky Petra Schilbergera - 3 : 1. Opět se hrálo vyrovnaně, oba týmy měly několik šancí a opět další branka do konce této části nepadla.
Na začátku třetí třetiny jsme zaspali respektive jsme se dopustili dvou hrubek, které soupeř nekompromisně trestal. Nejprve proměnil brejk Tomáš Dlouhý a šestnáct vteřin po něm vyrovnal po zmatcích v našem obranném pásmu Michal Kloc. Utkání bylo tedy vyrovnáno a začínalo vlastně od začátku. Ani jeden tým se už neprosadil, a to i přesto, že šancí nebylo pomálu. Například my jsme hráli přibližně čtyři minuty pět na tři, ale nerozhodli jsme. Pak zase nás pozlobil Titan a dopadl stejně jako my.
Zápas skončil spravedlivou remízou (možnost zvrátit skóre na svou stranu jsme měli jak my, tak vršovičtí). My bychom se měli zamyslet nad našimi třetími třetinami. Máme je jednoznačně nejhorší, velkou část jich prohrajeme a několikrát jsme v posledním dějství ztratili zápas...