III. 9:00 D 7 - Šebek 6 - Ježek Tomáš 11 - Kodada

II. 9:33 D 6 - Ježek Tomáš Nesportovní chování
II. 11:53 D 10 - Běhounek Vysoká hůl
III. 3:01 D 6 - Ježek Tomáš Nedovolená hra tělěm
III. 11:53 D 11 - Kodada Hrubost

Na utkání s Hanspaulkou jsme dorazili v pro nás minimálním počtu deseti hráčů do pole a v kravím dresu se poprvé představil Roman Vondráček.
Hned od začátku nám bylo jasné, že utkání bude hodně bolet. To se potvrzovalo celý zápas, kdy někteří hráči Hanspaulky tradičně nechodili daleko pro zákeřný zákrok a bohužel rozhodčí jim tento styl hry z neznámého důvodu dovolovali. To mělo za následek naprosté znechucení z hokejbalu pro celý náš tým. Ale postupně. Nejprve jsme se v páté minutě nějak pozapomněli a Václav Vokál poslal soupeře do vedení. Nicméně dál se hrálo hodně útočně na obě strany a nám se podařilo vyrovnat v deváté minutě. To vystřelil od modré Robert Pillmann a jeho projektil zastavila až síťka v brance. V jedenácté minutě jsme se dostali do přečíslení dva na jednoho a Štěpán Floriš udělal s míčkem to nejlepší co mohl - uklidil ho do brány.
Ve čtvrté minutě druhé části jsme inkasovali vyrovnávací gól z hole Tomáše Ježka, když se před ním naše obrana doslova rozestoupila a nechala mu cestu ke svatyni Petra Šroubka volnou. V deváté minutě jsme hráli přesilovou hru a využili jsme ji. Po několika šancích a střelách se bekhendem trefil Martin Sígl. Pak se od modré trefil Roman Vondráček a my se tím uklidnili. Naopak soupeř ještě přidal v důrazu a na zákeřnosti. V desáté minutě Tomáš Ježek nejprve krosčekoval Jaroslava Špačka, po odpískání naznačil kopnutí do našeho ležícího útočníka, trefil jeho hokejku a ta se našemu hráči odrazila do obličeje. Výsledek? Jedna plus jedna. Naprosto nepochopitelné rozhodnutí, bohužel nebylo první ani poslední.
V poslední části jsme hráli zprvu dobře, v šesté minutě jsme zvýšili svůj náskok na třígólový. Po střele od modré byl důrazný před brankou Petr Sígl a míček dotlačil do sítě. Pak ovšem přišla černá část našeho sobotního utkání. V čase od konce šesté minuty do začátku desáté jsme inkasovali čtyřikrát. Třikrát ihned po prohrané buly a jednou po nedůrazu před bránou. Střelci byli Kodada, Šebek 2x a Vokál. Šup a najednou jsme prohrávali o gól. Soupeř již svou své vedení udržel a zvítězil 6 : 5.
Díky čtyřminutovému výpadku v poslední třetině jsme ztratili jasně vyhraný zápas, to by se nám upřímně řečeno nemělo stávat a za prohru si můžeme sami. Na druhou stranu zápasy z Hanspaulkou jsou vždy o zdraví (tento nebyl výjimkou a svým, dovolím si napsat ustrašeným, výkonem tomu rozhodně nepomohla ani dvojice rozhodčích), a tak můžeme být rádi, že nedošlo k nějakému vážnému zranění.