I. 6:37 D 35 - Smilek René 10 - Petrášek Michael -
I. 9:40 H 96 - Špaček Jaroslav 29 - Veverka Pavel -
III. 4:04 H 96 - Špaček Jaroslav 9 - Sígl Martin 29 - Veverka Pavel
III. 8:10 D 32 - Vlasák Jiří 25 - Borovský Peter -

I. 2:48 D 8 - Klouček Robert Nedovolené bránění
II. 11:00 H 9 - Sígl Martin Nedovolené bránění
III. 4:52 H 11 - Veselý Martin Nedovolené bránění
III. 6:21 H 68 - Vrkoč Lukáš Držení
III. 7:42 H 24 - Fliegl Tomáš Sekání
III. 11:30 H 27 - Sígl Petr Hrubost

Na utkání s pátou Hokejkou jsme dorazili v sedmi útočnících a čtyřech obráncích (a to i přes deštivé počasí). V bráně se objevil náš mladý gólman Tomáš Franc.
Úvod zápasu nám příliš nevyšel. Zpočátku jsme hráli dost pasivně a dostávali jsme se pod tlak. Navíc jsme už všech balónků byli o krůček později. Postupem času jsme se rozehráli a hru vyrovnali. Naneštěstí jsme se v sedmé minutě dostali do problémů při bránění, dovolili jsme Hokejce nás přečíslit a René Smilek měl úlohu již jednoduchou - 1 : 0. Hra zůstala stále vyrovnaná, oba týmy si vytvořily několik příležitostí, brankou však skončila až ta naše v desáté minutě. To se míček dostal k Jaroslavu Špačkovi, ten nezaváhal a vyrovnal.
Ve druhé části se hrál opět vyrovnaný hokejbal s několika šancemi na obou stranách. Ty největší příležitosti nastaly v přesilových hrách. Nejprve ve druhé minutě jsme měli výhodu jednoho muže v poli my a na konci této části naopak Hokejka. Mezitím se odehrálo několik zajímavých momentů, ale žádný z nich neskončil vstřeleným gólem.
Ve třetím dějství se zase hrálo aktivně bez nějaké větší převahy jednoho či druhého mužstva. V páté minutě se prosadil přesnou a tvrdou střelou ze středního pásma Jaroslav Špaček a poslal nás do jednogólového vedení. Pak se bohužel stalo, že jsme byli vylučováni a museli jsme hrát ve čtyřech. Jedna z přesilovek Hokejce vyšla na jedničku a Jiří Vlasák v deváté minutě srovnal skóre. Tím se v podstatě ustanovil konečný výsledek, ačkoliv my jsme si připravili ještě horkou chvilku zásluhou vyloučení půl minuty před koncem. Neinkasovali jsme (uff :-)), a tak měření sil skončilo remízou.
Zápas to byl vyrovnaný, chvíli měla navrch Hokejka, chvíli my, a tak konečná remíza je rozhodně spravedlivá.