III. 2:08 D 68 - Vrkoč Lukáš 10 - Floriš Štěpán 12 - Baloun Milan

I. 11:12 D 33 - Bíba Zdeněk Nedovolené bránění
III. 4:39 D 96 - Špaček Jaroslav Podražení
III. 7:54 H 12 - Vraštil Marcel TS Hození hole
III. 10:00 D 79 - Pillamnn Robert Nedovolená hra tělem

Sobotní počasí bylo jako dělané pro hokejbal. Jediné co trochu kazilo ideální podmínky byl nedaleký ohníček, potažmo kouř z něj, který se "malinko" vymkl kontrole a nakonec bylo nutné, aby k němu dorazili hasiči.
Ale zpátky k zápasu. Od začátku utkání jsme nenechali nikoho na pochybách, že to se zajištěním si play-off myslíme vážně. Hráli jsme aktivně, napadali a v páté minutě jsme šli do vedení. To si ve středním pásmu vybojoval míček Štěpán Floriš, dostal se až před Petra Starého a nekompromisně skóroval. Minutu po něm vstřelil naší druhou branku Jaroslav Špaček - ze vzduchu dorazil balónek za brankovou čáru. A Patnáct vteřin po něm rozvlnil síť v soupeřově svatyni potřetí Tomáš Fliegl. Vedení 3 : 0 nám vydrželo až do konce první části a to i přesto, že jsme ho mohli ještě několikrát zvýšit. Také jsme ale mohli inkasovat, nestalo se tak, a do druhé třetiny jsme tedy šli s tříbrankovým vedením.
Hned v první minutě prostředního dějství jsme zvýšili náskok na 4 : 0, když padla branka z hole Lukáše Vrkoče. Potom jsme střelecky polevili a nechali jsme i nějaké šance A.S.H.F. Petr Šroubek v naší bráně byl pozorný a také díky němu jsme stále měli čisté konto. V poslední minutě si rychle vyměnili balónek hráči druhé řady a Tomáš Fliegl zavěsil popáté.
V poslední části jsme pokračovali v dobrém napadání a ve druhé minutě jsme vedli již 6 : 0 po druhé brance v z hole kapitána Lukáše Vrkoče. V šesté minutě se do šance prodral Pavel Veverka, v koncovce nezklamal a my vedli 7 : 0. Zápas byl definitivně rozhodnut. V osmé minutě jsme ještě jeli trestné střílení, ale to jsme neproměnili. Ve dvanácté minutě jsme vyrobili hrubku ve vlastním obranném pásmu a nabídli šanci ke snížení Martinu Gebauerovi. Ten ji využil a pokazil tak našemu brankáři čisté konto.
Celý zápas jsme byli lepší, více jsme stříleli, lépe jsme napadali, byli jsme v koncovce přesnější a zaslouženě jsme vyhráli.