II. 1:53 H 96 - Špaček Jaroslav Nedovolené bránění
II. 2:31 H 12 - Baloun Milan Držení hole
II. 5:37 D 17 - Pšenička Jaroslav Hrubost
II. 6:16 H 27 - Sígl Petr Nesportovní chování
III. 3:11 H 79 - Pillmann Robert Hrubost
III. 4:18 H 79 - Pillmann Robert Nedovolená hra tělem
III. 7:24 H 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
III. 7:58 H 96 - Špaček Jaroslav Krosček
III. 7:58 H 10 - Floriš Štěpán Nesportovní chování
III. 7:58 H 96 - Špaček Jaroslav OK Krosček
III. 11:08 D 22 - Kloc Michal Krosček

Na utkání s Titanem se udělalo krásné počasí. Sluníčko svítilo, jen málo mráčků plulo oblouhou, travička se zelenala, ptáčkové zpívali a větřík příjemně foukal. Zkrátka ideální hokejbalové počasí. My se opět potýkali s menší hráčskou účastí, ale na to už jsme si na jaře zvykli.
V úvodu jsme působili značně zakřiknutě a několikrát jsme se dostali pod nepříjemný tlak. Pak jsme se vzpamatovali a vyrovnali hru. V sedmé minutě jsme nechali na modré čáře napřáhnout Tomáše Dlouhého a jeho střela od mantinelu skončila trochu překvapivě v naší svatyni. Stále se pokračovalo ve vyrovnaném souboji s naší mírnou střeleckou převahou. Ve dvanácté minutě jsme se dostali do přečíslení dva na jednoho, Jaroslav Špaček "nahrál" o břevno Robertu Pillmannovi a pro něj už nebylo problémem uklidit míček do odkryté klece.
Ve druhé části se obraz hry nezměnil. My hráli náš způsob, Titan sázel na, pro něj typické, brejky. Rozdíl oproti našim jiným zápasům, byl v nasazení. Chvílemi jsme úplně přestávali hrát (hlavně ke konci třetiny), vyráběli jsme chyby a to se nám stalo osudným. V sedmé minutě poslal Titan podruhé v utkání do vedení Martin Višvarda a my se tedy měli začít více snažit. Bohužel se tak nestalo. Sice jsme měli ještě několik příležitostí, ale postupně jsme začali utkání ztrácet.
Vrchol přišel v poslední třetině. Po sérii několika vyloučení (kterou se nám povedlo protáhnout v podstatě až do konce utkání) jsme inkasovali z hole Martina Višvardy potřetí a počtvrté. Nejprve v šesté minutě a pak v osmé. Na nějaký zvrat jsme neměli nejprve síly a pak už ani hráče, když se v osmé minutě vyfaulovali Jaroslav Špaček a Štěpán Floriš. Rázem nás bylo jen osm a na obrat jsme se opravdu nezmohli.
V souboji o první místo jsme prohráli 4 : 1. Hlavní příčinou naší porážky byla opět nedisciplinovanost, přeci jen 11 vyloučení je dost, a také menší nasazení.