I. 5:15 D 27 - Sígl Petr 68 - Vrkoč Lukáš -
I. 7:42 D 68 - Vrkoč Lukáš 11 - Veselý Martin -
II. 0:38 D 27 - Sígl Petr 68 - Vrkoč Lukáš -
II. 11:48 D 68 - Vrkoč Lukáš 96 - Špaček Jaroslav 27 - Sígl Petr
III. 1:51 D 27 - Sígl Petr 29 - Veverka Pavel 68 - Vrkoč Lukáš
III. 5:20 D 27 - Sígl Petr 11 - Veselý Martin -
III. 9:28 H 27 - Pařízek Lukáš 33 - Konopáč Daniel -
III. 10:49 D 96 - Špaček Jaroslav 68 - Vrkoč Lukáš 27 - Sígl Petr

III. 5:25 D 24 - Fliegl Tomáš Nesportovní chování
III. 5:42 D 79 - Pillmann Robert Sekání

I přestože to ještě ve čtvrtek vypadalo, že by se naše situace v kádru pomalu měla začít zlepšovat a mělo by nás zase začít chodit více, tak jsme díky nečekaným absencím zase hráli jen na devět hráčů v poli. Ovšem Uftaland na tom byl ještě hůře. Nejdříve to vypadalo na kontumaci, ale pak se soupeři povedlo přesvědčit hráče svého C-týmu a utkání se mohlo odehrát.
Zápas jsme začali velmi vlažně, jak ostatně u nás bývá zvykem, když vidíme početně slabšího soupeře. Sice jsme se nastěhovali do našeho útočného pásma, ale příliš jsme nebojovali a také se nám zpočátku nedařilo vstřelit branku. V šesté minutě jsme vyhráli buly a Petr Sígl prostřelil Ondřeje Bělohlávka. V osmé minutě přišla dlouhá a přesná přihrávka k Lukáši Vrkočovi a ten zvýšil náš náskok. Měli jsme ještě několik příležitostí, ale nevyužili jsme je. Také jsme dovolili Uftě alespoň občas zahrozit brejkem, ovšem Petr Šroubek byl pozorný.
Hned v úvodu prostředního dějství se trefil z kruhů podruhé Petr Sígl a my vedli již 3 : 0. Měli jsme tlak, měli jsme šance, ale střelecky jsme se zasekli. V sedmé minutě jsme hráli oslabení, v něm se odvážil na výlet do útočného pásma Pavel Veverka a doslova se prokličkoval až ke vstřelení gólu. Ve dvanácté minutě jsme si rychle vyměnili několik přihrávek před brankou a Lukáš Vrkoč o soupeřova gólmana skóroval podruhé v utkání.
Ve druhé minutě poslední třetiny završil s trochou štěstí hattrick Petr Sígl po pěkné kombinaci v obranném pásmu Uftalandu. Ten samý hráč se trefil ještě v šesté minutě, kdy tečoval a následně dorazil střelu od modré. Pak jsme pokazili čisté konto našemu brankáři. V obranném pásmu jsme si zbytečně nechali sebrat míček, Lukáš Pařízek se řítil z boku sám na branku a neomylně zavěsil. My jsme odpověděli za minutu. To se trefil Jaroslav Špaček a uzavřel skóre utkání na 8 : 1.
Od začátku jsme měli zápas ve svých rukou, soupeře jsme jednoznačně přestříleli. Aby ne, když v podstatě všichni hráči Uftalandu B měli předchozí zápas "céčka" v nohách a navíc jich bylo jen šest. Bohužel jsme šlapali skoro pořád jen na půl plynu a nedokázali ze sebe vydat víc (alespoň co se první poloviny utkání týče, pak se to trochu zlepšilo). Na druhou stranu jsme i tak v klidu uhráli dva body, které se nám budou v konečném účtování určitě hodit.