II. 0:52 H 97 - Vaněček Václav 68 - Vrkoč Lukáš -

I. 1:55 H 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
II. 6:39 H 68 - Vrkoč Lukáš Nedovolená hra tělem
III. 1:45 H 9 - Sígl Martin Naražení zezadu
III. 3:57 H 97 - Vaněček Václav Hrubost
III. 4:17 H 24 - Fliegl Tomáš Hrubost
III. 6:23 D 7 - Tryzna Jan Hákování

Na zápas s posledním Vyprahlem jsme dorazili v silnější sestavě než v sobotu na vedoucí Titan. Měli jedenáct hráčů do pole a mohli jsme tak hrát na dvě kompletní řady.
Hned ve druhé minutě napřáhl na modré Jiří Kříž, jeho střela se dostala až za záda Štěpána Čermáka a my vedli 1 : 0. Bohužel jsme opět přešli na náš "starý dobrý" styl, který praktikujeme na početně slabší soupeře - flákali jsme se. Sice jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, ale nijak bezhlavě jsme se do soubojů nevrhali. Naštěstí hráčů Vyprahla bylo málo a postupně jim docházely síly. Proto jsme mohli pasivnější styl praktikovat.
Ve druhé třetině jsme pokračovali ve stejné hře. Míček byl sice častěji na našich holích, ale docela jsme propadali v obraně a příliš aktivně jsme nenapadali. To však neplatilo o první minutě. Důrazným zakončením těsně před brankou se prosadil Václav Vaněček a bylo to 2 : 0. Pak jsme upadli do výše zmiňovaného herního pojetí a příliš často jsme se z něho nevytrhávali. Občas jsme zahrozili nějakou akcí, ale branku jsme nedokázali vstřelit. Vyprahlo naše obranné pásmo navštěvovalo jen sporadicky. Všechny náznaky gólových šancí zlikvidoval Tomáš Franc v naší svatyni.
Třetí dějství bylo z obou stran více odchozené než odehrané. Pravda je, že jsme se trochu zapotili při dvojnásobném oslabení, ale díkybohu se nám ho podařilo přežít. Do konce utkání se již nic zvláštního nestalo, žadné branky nepadly a tak konečné skóre zůstalo oněch 2 : 0 v náš prospěch.
Výkonem jsme příliš nepřesvědčili, ale získali jsme dva body a to se počítá. Problémem se opět ukázala naše nedisciplinovanost díky níž jsme byli vylučovanější (a to značně) než Vyprahlo - to je opravdu na pováženou (nic proti pivařům, ale nelze popřít, že jsou známí svým častým faulováním). Navíc se pro příští čtyři utkání vyšším trestem vyřadil Martin Sígl a to není před začátkem nadstavby a také vzhledem k naší hráčské situaci příliš pozitivní (slušně řečeno).