II. 11:35 H 68 - Višvarda Martin Nedovolené bránění
III. 2:02 D 79 - Pillmann Robert Krosček
III. 3:57 D 96 - Špaček Jaroslav Krosček
III. 6:24 D 12 - Baloun Milan Podražení
III. 7:07 H 68 - Višvarda Martin Nedovolené bránění
III. 8:54 D 96 - Špaček Jaroslav Nesportovní chování
III. 11:48 D 9 - Sígl Martin Hrubost

Na šlágr kola jsme se těšili, i přesto se nás sešlo jen devět hráčů do pole a jeden gólman (opět zásluhou zranění, nemocí, pracovních povinností a tentokrát přišla na řadu i nespolehlivost).
Vstup do utkání se nám celkem podařil. Hráli jsme aktivně, napadali, dostávali jsme se do šancí a soupeře jsme jasně přestříleli. Dozadu jsme nevyrobili příliš mnoho chyb a tak jsme mohli být s hrou spokojeni. Horší to bylo se zakončováním. Vsítit gól se nám povedlo jen jednou, když jsme v jedenácté minutě využili rychlý přechod do útoku a Tomáš Fliegl dorazil míček za záda Petra Schilbergera.
Úvod druhého dějství byl z obou stran vlažný, pak se hráči obou týmů probrali a začalo se opět něco hrát. Do poloviny této části byl zápas vyrovnaný, pak pomalu, ale jistě začínal otěže utkání přebírat do svých rukou Titan. Ne že bychom byli odevzdaní, jen jsme prostě začali lehce herně upadat. V deváté minutě bylo vyrovnáno. To se po celkem nenápadné akci prosadil Petr Zůna. Žádná další branka nepadla, a tak byl stav utkání po dvou třetinách nerozhodný 1 : 1.
Na začátku poslední části se začala projevovat naše známá bolest - vylučování. Hned ve třetí minutě jsme hráli oslabení a byli jsme za faul potrestáni. Míček se skrz naše obrané pásmo prokutálel až před branku, kde byl osamocený Tomáš Dlouhý a ten si v takovýchto situacích ví rady - 1 : 2. Pak jsme hráli ještě několik oslabení, která nám značně ubrala sil. Sice jsme si také vytvořili několik příležitostí, ale vstřelit branku se nám nepovedlo. Naopak jsme inkasovali ve dvanácté minutě potřetí. To se po dvou letech ustřelil Jiří Holý a bylo hotovo.
Do poloviny utkání jsme měli trochu navrch a také jsme vedli, jenže jsme nedokázali tempo hry udržet a také jsme se nevyhnuli faulování. Díky tomu nás ve druhé části Titan začal přehrávat a zvítězil 3 : 1. Naštěstí se jednalo o zápas základní části a nikoliv o play-off, takže vlastně o nic nešlo :-).