II. 2:09 H 10 - Floriš Štěpán Nesportovní chování
II. 2:54 H 9 - Sígl Martin Nedovolené bránění
III. 5:11 D 8 - Biluščák Josef Podražení
III. 11:07 D 4 - Král Filip Hrubost
III. 11:07 D 4 - Král Filip Nesportovní chování
III. 11:07 H 9 - Sígl Martin Hrubost
III. 11:07 H 9 - Sígl Martin Nesportovní chování

Ve druhém jarním zápase nás čekal boj se čtvrtým celkem tabulky. Naštěstí se naše situace ohledně počtu hráčů trochu vylepšila, když jsme měli k dispozici dvě kompletní pětky.
Vstup do utkání nám vyšel na jedničku. Nejprve jsme šli do vedení po střele Lukáše Vrkoče, abychom za půlminutu poté potvrdili vedení další brankou, jejímž střelcem se stal Tomáš Fliegl. Nadále jsme hráli velmi aktivně a soupeři jsme povolili jen několik střel z dálky. V sedmé minutě napřáhl za modrou Lukáš Vrkoč, jeho střela prosvištěla až za záda Martina Opaleckého a my vedli 3 : 0. V jedenácté minutě jsme přidali čtvrtou branku, když Petr Sígl na dvakrát zavěsil.
I druhá část byla spíše v naší režii, ovšem střelecky jsme se prosadili jen jednou. To v deváté minutě vystřelil Jaroslav Špaček a my tak šli do velmi slibného, pětibrankového vedení. Několika brejky a kombinačními akcemi zahrozili i hráči Mělníka, ale všechny bravůrně zlikvidoval Petr Šroubek v naší bráně.
Úvod posledního dějství jsme lehce zaspali a byli jsme za to potrestáni. Ve třetí minutě se na kruzích ocitl sám Jakub Novák a zavěsil. Naštěstí jsme dokázali velmi rychle odpovědět. Ve čtvrté minutě jsme předvedli rychlou akci, na jejímž konci byl Lukáš Vrkoč, který se nezmýlil a završil tak hattrick. To už jsme věděli, že takový náskok nepustíme (tedy snad :-)). V desáté minutě jsme vyhráli buly v útočném pásmu, vystřelili od modré a Milan Baloun ztečoval míček do brány - 7 : 1. I přes další šance na obou stranách již žádný gól nepadl.
V prvních dvou třetinách jsme předvedli velmi dobrý výkon, ve třetí to již bylo o něco horší, a získali jsme další dva body do ligové tabulky.