I. 0:57 H 80 - Vrkoč Lukáš 20 - Kříž Jiří 29 - Veverka Pavel
I. 6:44 H 10 - Floriš Štěpán 11 - Veselý Martin 80 - Vrkoč Lukáš
I. 8:49 H 96 - Špaček Jaroslav 10 - Floriš Štěpán 8 - Novotný Ondřej
I. 9:22 D 8 - Dürrhammer Tomáš 28 - Pondělíček -
I. 10:49 H 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav 20 - Kříž Jiří

I. 3:44 H 20 - Kříž Jiří Nedovolená hra tělem
I. 4:35 H 97 - Vaněček Václav Podražení
I. 7:30 D 20 - Macek Hrubost
I. 7:30 H 20 - Kříž Jiří Hrubost
I. 10:49 D 20 - Macek TH Krosček

Na poslední utkání v letošním roce jsme dorazili v poněkud lepším složení než na to předchozí a měli jsme k dispozici devět hráčů do pole, dva gólmany a tříčlenný realizační tým.
Vstup do zápasu jsme měli velmi dobrý. Již v první minutě jsme předvedli rychlou kombinační akci na jejímž konci stál Lukáš Vrkoč, který nezaváhal a poslal nás do vedení. Poté se prostřídalo několik šancí na obou stranách, brankou však skončila až ta naše v sedmé minutě. Míček ze vzduchu dokázal sklepnout do branky Štěpán Floriš a my tak vedli o dva góly. V deváté minutě si naše druhá řada třikrát přenechala míček a Jaroslav Špaček zaznamenal náš třetí úspěch. To už vypadalo, že málo početnou Hanspaulku přejedeme, ale v desáté minutě nás trochu zastavil svým zásahem do černého Tomáš Dürrhammer, kterého jsme nechali trestuhodně osamoceného před naší brankou. V čase 10:49 jsme opět předvedli pohlednou akci, na jejímž úspěšném konci byl Lukáš Vrkoč. Naneštěstí pro něj. Po vstřelení branky, během následné radosti, na něj předvedl doslova kriminální zákrok hráč Hanspaulky Macek, který se rozběhl vyskočil a hokejkou přímo do obličeje krosčekoval našeho nepřipraveného kapitána. Ten to bohužel odnesl ohnutými zuby a proseklou bradou a mikulášský večer strávil v nemocnici. Protože soupeř neměl dostatek hráčů pro pokračování ve hře, bylo utkání ukončeno. O jeho výsledku rozhodnou až vyšší orgány, ale mělo by skončit výhrou v náš prospěch.
Výkon jsme podali v té jediné třetině dobrý a zaslouženě jsme vedli 4 : 1. Pak utkání skončilo dosti nehokejbalovým způsobem a zákrok Macka byl "prasárnou na n-tou" a důkazem naprosté stupidity tohoto individua, na čemž se shodli všichni zbývající aktéři zápasu. Něco jiného je faulovat při hře a úplně něco jiného předvést podobný zákrok mimo hru a na nepřipraveného protihráče. To do hokejbalu nepatří a patřit by ani nemělo...

Oficiální rozhodnutí o výsledku: "LK PSHb rozhodla o ponechání výsledku dosaženého na hřišti v době předčasného ukončení utkání v platnosti."