I. 8:44 H 97 - Vaněček Václav 80 - Vrkoč Lukáš -
II. 4:35 H 96 - Špaček Jaroslav 80 - Vrkoč Lukáš 11 - Veselý Martin
III. 1:45 H 10 - Floriš Štěpán 96 - Špaček Jaroslav -
III. 3:49 H 27 - Sígl Petr 10 - Floriš Štěpán -
III. 5:44 H 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin 97 - Vaněček Václav

III. 1:23 D 7 - Mičienka Milan Držení
III. 2:37 D 73 - Mudřík Petr Sekání
III. 11:06 D 73 - Mudřík Petr Sekání
III. 11:06 D 73 - Mudřík Petr Naražení zezadu

Na utkání s naším dosavadním jediným letošním přemožitelem jsme se sešli na dvě kompletní pětky, s tím, že se skoro již tradičně do obrany posunul útočník Jiří Kříž.
T.H.C. jsme chtěli prohru ze třetího kola za každou cenu vrátit a také jsme chtěli po čtyřech zápasech zase předvést něco herně. Úvod utkání nám nevyšel úplně podle představ, když již ve druhé minutě střela Petra Bréma byla ztečována za záda Petra Šroubka a my prohrávali 1 : 0. Branka nám příliš nepomohla psychicky, ale nechtěli jsme dopustit, aby se opakoval zápas s Elektrotechnikou. Začali jsme šlapat, napadat a vytvářet si šance. Nejprve jsme je zahazovali nebo si zbytečně nahrávali, ale v deváté minutě jsme již vyrovnali. Postaral se o to Václav Vaněček, který překonal po závaru ležícího Jaroslava Dimiděnka. Pokračovali jsme v aktivní hře a soupeře jsme příliš nenechali hrát.
Ve druhé části jsme se snažili hrát stejnou hru a T.H.C, se upnulo spíše k bránění spolu s vyrážením do nebezpečných brejků. V páté minutě se dostal po rychlých přihrávkách míček k Jaroslavu Špačkovi na modrou čáru, ten měl hodně času na přípravu, zamířil po zemi k tyči a vstřelil vedoucí branku. I přestože jsme měli několik dalších dobrých příležitostí, nevyužili jsme je. Soupeř hrozil protiútoky, které jsme si naštěstí dokázali pohlídat a tak už v tomto dějství žádná další branka nepadla.
Co se nám nepovedlo ve druhé třetině to nám vyšlo ve třetí. Už ve druhé minutě jsme hráli přesilovou hru, kterou jsme proměnili v branku. Po tlaku a přihrávce se míček ocitl nikým nekryt před brankovou čárou, Štěpán Floriš se k němu dostal nejrychleji ze všech a poslal nás do dvougólového vedení. Dvě minuty poté ten samý hráč střílel na branku soupeře, dráhu balónku změnil tečí Petr Sígl a my vedli již 4 : 1. Po dalších dvou minutách si rychle a přesně vyměnili několik přihrávek hráči první řady a Lukáš Vrkoč vstřelil pátý gól. To už jsme věděli, že tento výsledek nesmíme za žádnou cenu pustit. Navíc jsme překvapivě příliš nepolevili a stále se snažili aktivně napadat. V posledních vteřinách se sice dostal soupeř do přečíslení tři na jednoho, ale to zneškodnil za pomoci obránce Petr Šroubek a my se tak mohli začít radovat z vítězství.
Po delší době byl náš herní projev lepší, tolik jsme se netrápili, zlepšili jsme for-cheking, střelbu a omezili vylučování. Zaslouženě jsme vyhráli a připsali si tak další dva body.