II. 5:53 H 97 - Vaněček Václav Vysoká hůl
III. 3:50 H 5 - Tesařík Filip Nedovolená hra tělem
III. 9:27 D 12 - Vrastil Marcel Hra zlomenou holí
III. 10:15 D 4 - Vlček Jan Sekání
III. 11:59 D 96 - Frulík Jan Nedovolené bránění
III. 11:59 H 5 - Tesařík Filip Nedovolená hra tělem

Problémy se zraněními, nemocemi a pracovním vytížením našich hráčů vyústily v to, že jsme se na utkání sešli jen v devíti lidech a navíc jsme měli k dispozici jen jednoho opravdového obránce. Proto vzadu zaskakovali Jirí Kríž a Jaroslav Špaček.
V zápase jsme chtěli co nejrychleji dát co nejvíce gólů, uklidnit se, a potom již víceméně držet výsledek. Nasměroval nás k tomu ve třetí minutě střelou typu "padající list" Jaroslav Špaček. Bohužel jsme nevedli dlouho. V páté minutě vyslal nahození od červené čáry směrem k Petru Kučerovi Jiří Březina a to skončilo v naší brance (pokolikáté v této sezóně to bylo???). Přesto jsme stále byli aktivnější, jak v napadání, tak ve střelbě. Měli jsme celkem dost šancí, ale využít se nám podařilo až tu ve dvanácté minutě. Po nastřelené tyči se míček dostal k úplně volnému Štěpánu Florišovi, který ho přes ležícího brankáře umístil do klece A.S.H.F. - 2 : 1.
I ve druhé třetině jsme se snažili napadat rozehrávku soupeře a také se nám to dařilo. Několikrát se nám povedlo doslova sevřít soupeře u něj v pásmu a nepustili jsme ho vůbec ven. Bohužel jsme se nemohli trefit. Vše nám "lítalo" nějak mimo. V osmé minutě se pokusil Jiří Březina opět nahodit od červené a ejhle i toto nahození skončilo v naší brance. To už nám bylo jasné, že pokud toto utkání někdo vyhraje, bude to maximálně o gól či dva. Nevzdali jsme se a opět jsme přidali. Jenže jsme zkrátka neměli střelecký den. I přes velké množství příležitostí se nám nepovedlo až do konce tohoto dějství dát gól.
Co se nám nepovedlo v prostřední části, to se podařilo Lukáši Vrkočovi ve třetí minutě poslední třetiny. Po tlaku vystřelil zápěstím od modré a míček doplachtil až za záda Petra Starého v brance A.S.H.F. Mysleli jsme si, že se nám konečně podařilo zlomit odpor a střeleckou smůlu, jenže v podstatě vzápětí bylo zase vyrovnáno. Z úhlu se trefil k bližší tyči opět Jiří Březina. Pak se začalo na hřišti ještě více jiskřit než doposud a už se skoro nehrálo v pěti. Naneštěstí jsme my byli na trestné lavici častěji. Tak jsme se vždy z tlaku dostali do defenzívy. Tři minuty před koncem jsme měli šanci hrát přesilovku, chvíli dokonce dvojnásobnou, měli jsme několik dobrých příležitostí ke skórování, ale zavěsit se nám nepodařilo.
Bohužel jsme jen remízovali, když jsme měli a mohli vyhrát, kdyby... Kdybychom proměnili více šancí, kdybychom nebyli tolik vylučování a kdybychom nedostali tři laciné góly. Jak všichni víme, na kdyby se nehraje, a tak zápas skončil remízou. Nutno podotknout, že soupeř vytěžil z minima maximum, bojoval, nevzdal se a dokázal třikrát vyrovnat, čímž to pádem dovedl utkání k nerozhodnému výsledku a my tak "ztratili" bod :-).