II. 2:09 D 28 - Kašpar Michael Nedovolené bránění
II. 6:44 D 7 - Kralovič Jiří Nedovolené bránění
III. 3:37 H 96 - Špaček Jaroslav Naražení zezadu
III. 3:37 H 96 - špaček Jaroslav Hrubost
III. 9:13 D 71 - Borkovec Erik Držení hole
III. 11:32 H 7 - Drahota Martin Krosček

Na utkání s dosavadním lídrem tabulky a taky s doposud neporaženým týmem jsme se sešli skoro v nejsilnější možné sestavě. To znamená i včetně našich dvou kralupských posil. Chyběli jen Ondřej Novotný a Tomáš Fliegl. Hned úvod utkání nám vyšel skvěle. Ve druhé minutě se balónek dostal k Pavlu Kroužilovi a ten přízemní střelou trochu zaskočil Petra Schilbergra v bráně Titánů. Aktivně jsme napadali rozehrávku soupeře a příliš mu nedovolovali se přiblížit na dostřel naší svatyně. V šesté minutě napřáhl kousek za červenou čárou Erik Borkovec a jeho střela skončila k našemu překvapení až za zády Petra Šroubka - 1 : 1. Naštěstí jsme se nevzdali aktivního pojetí a již v osmé minutě jsme zase vedli. Tvrdou střelou se prezentoval opět Pavel Kroužil. Necelé dvě minuty poté si vyměnil balónek náš první útok a Lukáš Vrkoč zvýšil náš náskok na dvě branky. Ve dvanácté minutě trefil Martin Veselý od modré čáry břevno, Brankář Titanu nedokázal míček zakrýt, Martin Sígl si "nahrál" o tyčku a zasunul do vzývající prázdné klece. Tato branka pobouřila Jaroslava Pšeničku a po slovní přestřelce s rozhodčími se odporoučel do šaten.
I ve druhé třetině jsme začali aktivněji a vytvořili si několik příležitostí. V páté minutě dosáhl na hattrick Pavel Kroužil a my vedli o čtyři branky. Bohužel jak už to u nás bývá trochu jsme polevili. Výsledkem byla v šesté minutě naše chyba v obranném pásmu a následný snižující gól Tomáše Dlouhého do šibenice u bližší tyče. Utkání se ještě více zdramatizovalo, když nás soupeř překvapil dlouhým lobem na Tomáš Dlouhého, který se ani podruhé nemýlil a snížil na rozdíl dvou gólů. To byl impuls, že bychom mohli opět zapnout, začít zase napadat a všemožně Titanu znepříjemňovat rozehrávku. To se nám povedlo, sice do konce tohoto dějství žádnou branku nepřidali, ale také jsme neinkasovali.
V aktivnější hře jsme pokračovali i v poslední třetině, i když nasazení již nebylo tak vysoké jako v prvních dvou částech. Titan na tom byl ovšem stejně. Pohlídali jsme si vedení a v jedenácté minutě jsme ho potvrdili zásluhou Pavla Veverky, který zakončil hezkou kombinační akci celé řady.
Zápas byl bojem o první místo tabulky a také tomu odpovídala jeho kvalita a nasazení obou týmů. Závěr byl trochu pokažen zbytečnými slovními výměnami z obou stran a nesportovním chováním (nepodání ruky po skončení zápasu je opravdu ubohost). V každém případě jsme byli herně, střelecky i gólově aktivnější, dosáhli jsme na zasloužené vítězství a posunuli se na první místo tabulky.