III. 9:51 H 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav -
III. 10:17 H 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav

I. 11:59 H 39 - Marek Bohuslav Nedovolené bránění
II. 7:29 H 7 - Drahota Martin Vražení na hrazení
II. 11:44 H 7 - Drahota Martin Napadení
III. 4:21 H 33 - Bíba Zdeněk Držení hole
III. 5:17 D 1 - Pražák Jakub Zdržování hry
III. 11:45 H 9 - Sígl Martin Podražení

Na utkání jsme dorazili na kompletní tři obrany a dva útoky. Protože jsme našeho soupeře, tedy OHF, dlouho neviděli hrát, vůbec jsme nevěděli co od něj čekat.
V první třetině jsme chtěli začít aktivně s důrazným napadáním, pokusit se vytvořit si nějaký náskok a co nejdéle neinkasovat. Tato taktika vzala za své, když jsme zaspali a už v osmé vteřině jsme prohrávali po střele Václava Rybáčka. Naštěstí jsme se nenechali rozhodit a již ve druhé minutě jsme zásluhou Lukáše Vrkoče vyrovnali. Tlačili jsme soupeře u něj v pásmu a ve čtvrté minutě jsme šli do vedení po spolupráci prvního útoku a střele Martina Sígla. V deváté minutě jsme vyrobili hrubku a Radek Vokál vyrovnal. Misky vah jsme překlopili na svou stranu v desáté minutě, když zužitkoval přesilovou hru střelou od modré Martin Drahota. I dále jsme tlačili, ale nějak jsme nebyli schopní se přesně trefit.
V úvodu druhé části jsme využili brejku, Martin Veselý byl v pravý čas na správném místě a zasunul do odkryté svatyně. Bohužel jsme se nevyhnuli další chybě a inkasovali jsme potřetí. Rozběhnutého Radima Macha "trefil" míček do nohou a ten k naší smůle skončil až za zády Petra Kučery. Aby toho nebylo málo tak si v sedmé minutě srazil nahození Bedřicha Becka na branku za vlastního brankáře jeden z našich obránců a bylo vyrovnáno. I nadále jsme více útočili, ovšem trefovali jsme jen soupeřovi obránce, brankáře, mantinely, ale odkryté místečko v brance ne a ne zaměřit. OHF se spoléhalo na brejky a naše chyby - hlavně z nich těžilo. Ve dvanácté minutě nás poslal do vedení opět Lukáš Vrkoč a bylo trochu veseleji.
Celou třetí třetinu jsme se tlačili dopředu, snažili jsme se o zvýšení náskoku a definitivní zlomení soupeře. To se nám povedlo až v desáté minutě, když po rychlé a pohledné akci dovršil hattrick Lukáš Vrkoč. Definitivní gólovou tečku přidal po další hezké akci Martin Sígl a přinesl nám tak konečně klid na hokejky. Zbytek utkání už jsme si pohlídali celkem s přehledem.
Měli jsme značnou převahu, ale dopouštěli jsme se spousty chyb v obranné fázi a zbytečně jsme se nechávali vylučovat. Proto také bylo utkání, hlavně co se týče skóre, dlouho vyrovnané. Nakonec jsme odpor soupeře dokázali překonat a vyhráli jsme 7 : 4.