I. 11:56 D 96 - Špaček Jaroslav Podražení
II. 11:27 H 8 - Dürrhammer Tomáš Podražení
III. 1:46 H 8 - Dürrhammer Tomáš Hrubost
III. 8:03 H 88 - Štípek Podražení
III. 10:14 D 33 - Bíba Zdeněk Podražení
III. 10:14 H 36 - Ježek O. Hrubost
III. 10:22 D 97 - Vaněček Václav Faul loktem

Z utkání s Hanspaulkou jsme měli trochu obavy, protože víme, že je to tým plný horkých hlav a touto vlastností "prý" oplýváme stejně tak my. Proto jsme se trošku báli, aby se nestrhla nějaká bitka, která by končila odebíráním registraček.
Zpočátku se oba týmy spíše oťukávaly a čekali na příležitost. Jako první se do ní dostali hráči soupeře po naší individuální chybě. Soupeřův obránce (Štípek ???) našlápl, oběhl našeho beka a prostřelil mezi betony Petra Šroubka. Naštěstí minutu poté se dostal sám před soupeřova gólmana Ondřej Novotný, nezaváhal a vyrovnal. Po dalších dvou minutách, v přesilové hře, si ten samý hráč situaci zopakoval a ani podruhé se nemýlil. I nadále jsme se snažili o aktivní napadání a celkem se nám to dařilo. Hanspaulka se hodně soustředila na rychlé a překvapivé brejky a několikrát zahrozila. V jedenácté minutě se dostal míček na modrou čáru k Pavlu Veverkovi a ten se trefil přesně do šibenice - 3 : 1.
Ve druhé části jsme pokračovali ve své hře a Hanspaulka ve své. My se snažili napadat a sevřít soupeře u něj v pásmu, ten zas na oplátku vyrážel do rychlých protiútoků. Ve třetí minutě po jednom z mnoha závarů poslal míček z mezikruží za záda Vavřiny Jaroslav Špaček a dodal nám více klidu. Pak si oba týmy vytvářely šance, některé větší, jiné menší, ale až do konce této části se, také zásluhou obou brankářů, střelecky neprosadil nikdo.
V páté minutě posledního dějství jsme opět udělali chybu a Vokál nás za ní potrestal druhou brankou mezi nohy našeho gólmana. V osmé minutě jsme využili další přesilovku, když se trefil Václav Vaněček a opět zvýšil náš náskok na tři branky. To už jsme věděli, že nesmíme pustit. Hanspaulka se pokusila nás vyhecovat, ale díkybohu jsme se nenechali a jediné co z toho pro nás vyplynulo, byly další přesilovky. Dokázali jsme se prosadit i v oslabení a to zásluhou střely Pavla Veverky zpoza červené čáry v poslední minutě. Tím se zastavil ukazatel skóre na pěkných 6 : 2 v náš prospěch.
Celý zápas se nesl v duchu jak skrytých, tak viditelných faulů (krosčeků, sekání, napadení, nedovolených bránění atd.) hráčů Hanspaulky, jak je u tohoto týmu celkem zvykem (docela překvapivě byli soupeřovi hráči vyloučeni jen o jedenkrát více než my). Naštěstí to bylo to jediné, co jim šlo. My se snažili hrát naší hru a to nám přineslo spravedlivé a hlavně cenné vítězství.