III. 4:29 H 97 - Vaněček Václav Vražení na hrazení
III. 11:27 D 96 - Chaloupka Jan OK Hrubost
III. 11:27 D 24 - Regner Martin TH Hrubost
III. 11:27 H 80 - Vrkoč Lukáš Hrubost
III. 11:27 H 8 - Novotný Ondřej Hrubost
III. 11:27 H 8 - Novotný Ondřej OK Hrubost

Na zápas s jedním z adeptů play-off jsme měli být v té nejsilnější sestavě, ale nakonec jsme se sešli v tradičním složení bez posil z Jokers.
Celá první třetina se nesla v duchu spíše urputného bránění a nepříliš velkých gólových příležitostí, čemuž odpovídá i poměr střel 4 : 6 v náš neprospěch. Byli jsme lehce pasivnější než soupeř, což se nám vymstilo v jedenácté minutě. V situaci, kdy se na naší bránu řitili tři hráči Hokejky, šli naši dva útočníci nepochopitelně střídat místo toho, aby bránili. Petr Šnejdr, který si naběhl z druhé vlny měl ke skórování spoustu času i místa.
Od začátku druhé části jsme úplně změnili přístup, začali jsme napadat rozehrávku soupeře a dostali ho tak pod tlak. V páté minutě jsme hráli přesilovou hru, vyhráli jsme buly, míček se dostal k našemu letošnímu střelci Robertu Pillmanovi a ten přesnou střelou vyrovnal. V tlaku na soupeře jsme nepolevovali a dále si tvořili celkem dost šancí. Brána Hokejky pro nás však jako by byla zakletá. Hokejka zahrozila několik rychlými protiútoky, ale Petr Kučera byl na svém místě.
V poslední části jsme pokračovali v dobrém napadání, ale stále jsme nebyli schopni Jiřího Povišera prostřelit. To se povedlo až Václavu Vaněčkovi v desáté minutě, kdy z nulového úhlu propasíroval balónek mezi betony gólmana Hokejky. Minutu poté trefil balónek dobíhajícího Martina Sígla do hlavy a my vedli 3 : 1. To pravděpodobně nedokázal unést Martin Regner, který v čase 11:27 naprosto bezdůvodně a bez balónku, ihned po buly ve středním pásmu, nasadil krosček zezadu Martinu Síglovi, a pak se do něj, dokud ještě náš hráč ležel na zemi, pustil pěstmi. Tím vyprovokoval naprosto zbytečně hromadnou bitku, zaslouženě si odnesl trest ve hře a jeho počínání bude prozkoumávat disciplinární komise.
Tímto se mu však nepovedlo a ani nemohlo povést zvrátit jasnou věc: byli jsme lepší a zaslouženě jsme vyhráli.