I. 5:19 H 79 - Pillmann Robert Nedovolené bránění
I. 8:47 H 11 - Veselý Martin Nedovolené bránění
I. 11:11 D 27 - Krajčinovský Marcel Nedovolená hra tělem
II. 8:32 D 99 - Fleischmans Tomáš Hrubost
II. 8:32 D 99 - Fleischmans Tomáš OK Hrubost
II. 10:26 H 80 - Vrkoč Lukáš Podražení
III. 2:30 D 19 - Frančík František Podražení
III. 10:49 H 20 - Kříž Jiří Krosček
III. 11:20 H 9 - Sígl Martin Hrubost

Na zápas jsme se sešli v celkem slušném počtu jedenácti hráčů do pole a představila se naše nová posila Ondřej Novotný. Věděli jsme, že utkání to nebude jednoduché, protože béčko Ďáblic je, jak je všeobecně známo, doslova narvané hvězdami a hokejbalovými učiteli, pro které je "druhá pražská" podřadná soutěž. Ale vážně, i přestože se jedná o B-tým, budou Ďáblice hrát určitě v horních patrech tabulky, a tak se dal očekávat těžký zápas.
Vstup do utkání jsme měli vlažný a nechali hrát soupeře. Naštěstí jsme neinkasovali, a tak jsme se dostali v deváté minutě ke gólovému slovu my. Lukáš Vrkoč doslova přeloboval Lukáše Frýberta a poslal nás do vedení. Čtyřicet vteřin poté, jsme hráli oslabení, Jaroslav Špaček se dostal do brejku a opět přehodil soupeřova gólmana. Bohemia se dále tlačila do útoku, ale bezúspěšně.
V úvodu druhé části jsme sevřeli Ďáblice v jejich obranném pásmu, nenechali je vyhodit, po hezké kombinaci se trefil bekhendem do šibenice Martin Sígl a zvýšil tak náš náskok na 3 : 0. Pak jsme zase trochu přepustili otěže utkání soupeři a spíše se snažili bránit. To se nám vedlo až do konce této třetiny.
V posledním dějství jsme hodně, ale opravdu hodně polevili a přestali skoro hrát. Hned v první minutě nám vstřelil gól Pavel Vopěnka, aby ten samý hráč za tři minuty snížil na rozdíl jednoho jediného gólu. Naštěstí jsme se dokázali zvednout a v šesté minutě vymetl od modré šibenici Robert Pillmann. Vše vypadalo opět veseleji. Když v desáté minutě vstřelil pátou branku Pavel Veverka, bylo jasné, že vítězství již nepustíme. Těsně před koncem zápasu jsme hráli oslabení tři na pět. Naši dva bránící hráči se celkem nepochopitelně vrhli do útoku, ztratili kontrolu nad balónem a nestihli se již vrátit. Tuto naší chybu potrestal opět Pavel Vopěnka, ale na nic dalšího se již hráči SK Bohemia Ďáblice B nezmohli.
Zápas to byl z naší strany celkem povedený, hlavně co se týče produktivity. Více ze hry měli větší část hrací doby Ďáblice, ale nedokázali dvě třetiny překonat Petra Kučeru. My jsme byli v koncovce důraznější, tvořivější, přesnější a dali jsme tak více branek, což nám přineslo celkem logicky vítězství :-))).