I. 4:22 D 96 - Špaček Jaroslav 29 - Veverka Pavel -
I. 8:20 D 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav -
II. 0:57 D 97 - Vaněček Václav 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin
II. 7:11 D 20 - Kříž Jiří 27 - Sígl Petr 39 - Marek Bohuslav
III. 3:02 D 29 - Veverka Pavel 80 - Vrkoč Lukáš -

II. 1:33 H 3 - Karbusický Tomáš Vražení na hrazení
II. 9:53 D 9 - Sígl Martin Krosček
III. 5:57 H 6 - Přibyl Jan Držení
III. 8:02 D 97 - Vaněček Václav TH Sekání
III. 8:02 H 12 - Vraštil Marcel TH Sekání

Ve čtvrtek na tréninku to vypadalo, že toto utkání budeme nuceni odehrát v sedmi lidech v poli. Naštěstí se situace značně zlepšila a my měli sedm útočníků a pět obránců. Co bylo ovšem nepříjemné, že si asi patnáct minut před začátkem zápasu náš jediný dorazivší brankář Petr Kučera všiml, že zapomněl doma masku a vypravil se pro ní. Pro nás z toho vyplynula celkem nepříjemná situace - museli jsme skoro čtyři minuty hrát bez brankáře v šesti hráčích v poli. Tuto situaci jsme zvládli velmi dobře, když jsme se vrhli do útoku, za celou dobu dovolili A.S.H.F. vystřelit jen jednou a to ještě hodně nepřesně. V čase 3:38 konečně dorazil na hřiště i náš gólman. V páté minutě jsme sevřeli soupeře v jeho obranném pásmu a střelu Jaroslava Špačka od modré čáry si srazil za záda vlastního brankáře jeden z bránících hráčů soupeře. V deváté minutě si v pásmu vyměnili míček útočníci z první řady a Lukáš Vrkoč měl již celkem snadnou úlohu a zasunul balónek do odkryté klece. Až do konce třetiny jsme byli daleko aktivnější a A.S.H.F. jsme vlastně k ničemu nepustili.
Hned v úvodu druhé části se trefil náš nejlepší loňský střelec Václav Vaněček po pěkné kombinační akci celé řady. V osmé minutě jsme rychle přenesli hru od nás z pásma do útoku, míček se po dvou nahrávkách dostal k Jiřímu Křížovi a ten prostřelil Petra Starého v bráně A.S.H.F. Opět jsme v této části byli aktivnější, důraznější a nedovolili soupeři, aby se mohl nějak výrazněji prosadit.
Ve třetí třetině jsme malinko polevili v tempu, ale i tak jsme měli daleko více šancí. Ve čtvrté minutě se dostal k útočení i obránce Pavel Veverka, pohrál si se soupeřovým gólmanem a skóroval. V deváté minutě se Václav Vaněček a Marcel Vraštil po odpískání přátelsky poplácali hokejkami po chráničích a k překvapení všech přítomných obdrželi nejvyšší možný trest, tedy trest ve hře. V jedenácté minutě uzavřel skóre utkání Martin Sígl, když dorazil do sítě míček poskakující po brankovišti.
Celý zápas jsme byli lepší a nedovolili jsme soupeři, aby si vytvořil nějakou gólovou příležitost. Zvítězili jsme tedy zaslouženě a připsali si letošní první dva body.