Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 9

Další
Předchozí Další

S novým brankářem pro další body?


Po nedělním zaváhání s papírově slabším soupeřem A.S.H.F. (a vložené sváteční cenné výhře nad ďáblickým béčkem) se opět v neoblíbený čas střetneme na Palmovce s Elektrotechnikou. A to je soupeř, s nímž nás shodou všemožných okolností nepojí zrovna dobré vztahy.
Neděle 21.11. 18.30: HC Elektrotechnika - Základem všeho bude, aby se protivníci vůbec sešli, což se jim v první fázi základní části ani nadvakrát jaksi nepovedlo... No a pak už se na ně budeme muset vrhnout s mnohem větší vervou a střeleckým štěstím než proti A.S.H.F., kteří mají nyní na kontě osm bodů stejně jako Elektro. Pozor si musíme dát tradičně na kralupského ostrostřelce Kejmara a pak také na bodově se prosazujícího Koloničného. Z nám známých hráčů by už nikdo výrazněji nebezpečný být neměl. Hodinu terapie bychom si ale preventivně měli vzít kvůli neustálému poučování ze strany soupeře a také před zajímavě řešeným stylem agresivní hry.
Naše sestava dozná výrazné změny na místě, kde se tak doposud v historii klubu v mistrovském zápase nestalo. Do branky by se měl postavit alespoň na chvilku teprve osmnáctiletý Tomáš Franc, jehož jsme získali na střídavý start do konce sezony z céčka Ďáblů. Již tradičně budeme mít potíže se složením obrany. Start Martina Drahoty a Zdeňka Bíby je vyloučen, nad Pavlem Veverkou visí otazníky. Proto bude muset opět dozadu aspoň jeden z útočníků. Po delší době by se mohl v ofenzivě objevit Ondra Novotný, z Kralup přijede jen Hoči, tedy Filip Tesařík. První zápas s Elektrotechnikou se neuskutečnil, takže jej nemůžeme využít z hlediska informovanosti o soupeři. V minulé sezoně jsme s ním měli vyrovnanou bilanci dvou výher i proher při skóre 19:14 v náš prospěch.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
14. kolo
A.S.H.F. - Hokejka B
Ďáblice B - T.H.C.
Elektrotechnika - Cows
Titan - Mělník
Uftaland B - Hanspaulka
Vyprahlo - OHF