Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 8

Další
Předchozí Další

Navážeme na předchozí supervýsledek?


Podruhé v sezoně nás čeká neoblíbený termín zápasu podpořený místem konání. Ano, A.S.H.F. nás přivítá na Palmovce v neděli večer. I když jde o protivníka ze spodku tabulky, nečeká nás na jeho domovském hřišti nic lehkého, zvláštť když si vzpomenem na duel s podceňovaným OHF (7:4).
Neděle 14. 11. 18.00: A.S.H.F. - V prvním měření sil jsme zvítězili hladce 6:0 a snad každý vzpomene, že jsme začínali bez brankáře (že jo, Bundo?). To se nám snad nyní nestane... Výkony soupeře stoupají a padají s účinkováním Jiřího Březiny v sestavě. Pokud tato "motorová myš" hraje, A.S.H.F. působí nebezpečně a těží z jeho střel i přihrávek. V opačném případě se o nebezpečný tým nejedná. I když, kdo ví.
My bychom poprvé v sezoně měli představit novou posilu z Jokers, bojovníka a nezištného střelce Filipa Tesaříka. Ten by měl v sestavě nahradit Ondru Novotného, jenž plní pracovní povinnosti v Thajsku. Zřejmě vyloučen je naopak start Zdeňka Bíby. Snad se nás sejde více než na poslední zápas, kdy bojovalo chvíli jen sedm hráčů.
Středa 17. 11. 18.00: SK Bohemia Ďáblice B - S Ďáblicemi jsme se potkali již několikrát, a tak pro nás tento tým není příliš neznámý. Pravdou je, že Bohemia disponuje kvalitními hráči (hlavně v A-týmu) a hraje poměrně útočný hokejbal. Pokud tedy dorazí i posily z prvního týmu, stává se z Ďáblic nebezpečný soupeř a nikdo nemá nic jisté. Naše vztahy na hřišti s tímto týmem nepatří mezi ty nejoptimálnější - např. my považujeme některé hráče Ďáblic za přehnaně sebevědomé, oni nás pravděpodobně taktéž. O sestavě na toto utkání nemůžeme říct skoro nic, protože vzhledem k zraněním, nemocem a pracovním povinnostem sami nevíme, kdo bude moci nastoupit a kdo ne.


Lukáš Vrkoč #80, Petr Sígl #27

Zápasy
8. kolo
Hokejka B - Hanspaulka

12. kolo
A.S.H.F. - Cows
Elektrotechnika - Ďáblice B
Mělník - OHF
Titan - Hanspaulka
Uftaland B - T.H.C.
Vyprahlo - Hokejka B

13. kolo
Cows - Ďáblice B
Hanspaulka - Vyprahlo
Hokejka B - Uftaland B
Mělník - Elektrotechnika
OHF - Titan
T.H.C. - A.S.H.F.