Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 7

Další
Předchozí Další

Konec první poloviny základní části


Tak jsme si hezky odpočinuli, někteří vyléčili šrámy, jiní si zase něco přivodili, a čeká nás už jen jeden soupeř, s nímž jsme ještě v této sezoně nehráli. Je jím Uftaland B. Hrát se bude v neděli na mírně zrekonstruovaném hřišti v Malešicích, kde brigádníci (zejména z řad Hokejky - díky) obnovili spodní části mantinelů. Hole by teď do jejich niter neměli už proudit s takovou hustotou jako dřív. Ale k zápasu...
Neděle 7.11. 9.30: Uftaland "B" - Áčko tohoto týmu se aktuálně nachází na posledním místě v první pražské a rezerva je osmá v naší lize. Celá organizace se potýká s problémy s dostatkem hráčů, nicméně nové posily už za mužstvo hrály. U Uftalandu vždy záleží na tom, v jaké sestavě se sejde. Pokud přijdou zejména řízní beci, nečeká soupeře lehký úkol, v opačném případě jistota v defenzivě klesá. Tým jen třikrát prohrál a je mistrem remíz, má jich z deseti kol 5. Ufta dokázala uzmout bod i druhému Titanu, na druhou stranu neporazila ale poslední dva týmy... Opravdu je tedy těžké předvídat, jak zápas dopadne. Každopádně jsme favoritem, přestože asi nebudeme kompletní.
Nad startem některých hráčů totiž visí otazníky, protože jsou zraněni nebo nemocní. Největším problémem může být post brankáře - Petr Šroubek je nemocný (HIV, chřipka) a Petr Kučera má problémy se zády (kačer, houser). Do branky by se tak klidně mohl postavit Robert Pillmann, jenže ten má problémy s nohou (kuří oko, puchýř). Neděle bude tedy plná očekávání, zda se aspoň jeden z nich dá dohromady.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
11. kolo
A.S.H.F. - Ďáblice B
Mělník - Hanspaulka
OHF - Elektrotechnika
Titan - Hokejka B
Uftaland B - Cows
Vyprahlo - T.H.C.