Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 6

Další
Předchozí Další

Boj o čelo!


A je to tady! Můžeme se dostat do čela druhé pražské. Stačí k tomu maličkost - porazit Titan Vršovice... Teď ale vážně, ta maličkost není vůbec malá a zápas nás čeká nesmírně těžký. Může se podobat snad jen těm vypjatým s Hokejkou B. Hrajeme s týmem, který ještě neprohrál a doposud ztratil jen bod za remízu s Uftalandem. Ať dopadne boj o čelo jakkoliv, v neděli musíme povinně vyhrát nad Vyprahlem.
Sobota 23. 10. 14.00: HBC Titan Vršovice - Soupeř na svých stránkách staví náš celek do role favorita. My ji však s díky musíme odmítnout. Postavení v tabulce a nula na kontě porážek hovoří jasně!!! Co o Titanu dále říci? Snad to, že má vynikající první útok ve složení Višvarda, Pšenička, Dlouhý a solidně střílející beky. Také gólman Schilberger bývá často oporou. V druhé pětici jsou spíše bojovníci, leč ti také umějí pořádně zahrozit. Celkově mužstvo po loňské sezoně, kdy spíše sbíralo zkušenosti, ohromně vyspělo a v čele není rozhodně náhodou.
Otázkou však zůstane, co s ním udělá první porážka, která může přijít každým zápasem. Jednou se tak stát musí a proč by tomu tak nemohlo být v sobotu? Chceme vyhrát, avšak plně respektujerme sílu soupeře a víme, že nás nečeká opravdu nic jednoduchého. Do naší sestavy by se měli vrátit obránci Drahy a Veva, první po pracovním vytížení, druhý po zranění. V posledním utkání se poprvé na beku osvědčil Špáča, takže je možné, že si tento post zopakuje. Ofenziva by měla být tradiční, tedy bez kralupských posil, zato s Ondrou Novotným. Titan nazývá vzájemné utkání jako derby, něco jako Sparta vs. Slavia, my to ovšem tak nevidíme (možná jen část z nás). Každopádně se bude v magnetu kola nač dívat!
Neděle 24. 10. 11.00: Vyprahlo Praha - Kádr tradičního rivala opustil Hájek a na výsledcích je to znát! Mužstvo je u dna tabulky a s málokterým protivníkem drží krok zejména v aktivitě, po střelecké stránce (příklad s Mělníkem 5:61). Ale pozor, poslední tři zápasy pivaři nepoznali hořkost porážky a získali čtyři body za výhru nad ASHF a remízy s Elektrotechnikou a Uftalandem B. Největší oporou je tradičně brankář Čermák. Když na něj najdeme recept, neměli bychom mít problém. Zvláště pokud si vzpomeneme na nedávný souboj s OHF...


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
9. kolo
Hanspaulka - Elektrotechnika
Mělník - T.H.C.
OHF - Hokejka B
Titan - Cows
Uftaland B - A.S.H.F.
Vyprahlo - Ďáblice B

10. kolo
Cows - Vyprahlo
Ďáblice B - Uftaland B
Elektrotechnika - A.S.H.F.
Hanspaulka - OHF
Hokejka B - Mělník
T.H.C. - Titan