Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 5

Další
Předchozí Další

Čeká nás pořádná prověrka


Sobota je dnem, kdy nastoupíme k odloženému utkání s borci z Elektrotechniky, tedy se soupeřem, který svým pojetím hry i slovními přestřelkami s protivníky často špásuje. 24 hodin poté už sehrajeme řádné utkání 8. kola a ani zde nebude soupeř jednoduchý. Naopak. Mělník je jedním ze dvou největších překvapení úvodu ligy a má stejně bodů jako my, což ovšem po sobotě už nemusí být pravda. Každopádně nás čeká pořádná prověrka. V prvním případě hlavně z psychické odolnosti, ve druhém z hokejbalových dovedností.
Sobota 16.10. 11.00: HC Elektrotechnika - Start do soutěže měli tito ostřílení kozáci dobrý, pak ale přišel útlum, který je řadí na aktuální 9. místo tabulky. Nikdo ale proti Elektru nehraje rád kvůli častým slovním výpadům některých jeho hráčů, kteří zřejmě vymysleli hokejbal. Nás by od pouček ale tentokrát mohli ušetřit, poněvadž jsme byli tak laskaví (anebo blbí?) a odložili na poslední chvíli původně plánovaný zápas. Z hráčů tohoto soupeře individuálně vynikají dva - Koloničný a Kejmar. Pro druhého z nich by mohl být souboj s námi prestižní, tedy pokud na zápas dorazí Kralupáci Kroužil s Prantlem, s nimiž v dresu Jamaiky Predators soupeří v tamní lize.
Neděle 17.10. 12.30: HBC Mělník - To, že bude Mělník po sedmi kolech čtvrtý, nečekal asi nikdo. I když, už jaro měl tento tým famózní. Produktivitou vyniká zejména útočník Josef Bukač, tedy pokud dorazí střízliv (a to se v neděli stát nemusí o)). Jinak je zajímavé sledovat agresivní pojetí Středočechů, ve kterém úročí letité hokejové zkušenosti. My bychom měli být, až na pracovně vytíženého Martina Drahotu, kompletní. Řešit, nebo spíš přemlouvat, budeme aspoň jednoho gólmana, aby vůbec dorazil. Utkání s Mělníkem můžeme směle označit za magnet kola, zvláště když je zápas Hokejky B s Hanspaulkou odložen.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
3. kolo
Cows - Elektrotechnika

8. kolo
A.S.H.F. - Vyprahlo
Cows - Mělník
Ďáblice B - Titan
Elektrotechnika - Uftaland B
T.H.C. - OHF