Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 2

Další
Předchozí Další

Tři "O": Odložení, Otazníky, Odveta


Ještě včera to vypadalo, že nás čeká náročný prodloužený víkend v podobě třech zápasů ve čtyřech dnech, ale horečná noční jednání našeho vedoucího s Elektrotechnikou vyústila v odložení vzájemného zítřejšího zápasu na 16.10.2004 11:00. I když nám tato zpráva nejprve nebyla příliš po vůli, nakonec nemusí být úplně špatná. Z rozpisu pro nadcházející víkend vypadl jeden těžký soupeř. Dva další, THC a Hokejka B, nás ovšem ještě čekají.
Neděle 26. 9. 2004 17.00: THC Praha - Co psát o tomto soupeři, kterého jsme loni dvakrát porazili? Vypadá to s ním pořád stejně. Bratři Volní to mají v rukou i nohou a kolem nich podává poctivé výkony dalších pět solidních hokejbalistů. O moc víc borců z THC totiž není. Mužstvo bojuje s docházkou a stále hledá gólmana. Právě s tím se obvykle vezou jeho výsledky, což potrvdil i startovací víkend druhé pražské. Nejprve přišla kontumace 0:5 (důvod???) s Uftalandem B a pak výhra 6:3 nad A.S.H.F. Opravdu nevíme, co od THC čekat...
Úterý 28. 9. 2004 14.00: Hokejka B - Tak tady máme co vracet, bo vyřazení z play off hodně bolelo. Navíc někteří mladší hráči soupeře se chovají, jako by jim malešické hřiště patřilo a komentují i o výpůjčku gólmana z plachty, do čehož jim ABSOLUTNĚ nic není (díky Tressi!!!). No nic, teď k utkání. Hokejka měla odložen sobotní zápas s Vyprahlem a v neděli smetla Uftaland B 4:0. Slušný start podobný tomu našemu. Nic víc ale vyčíst nelze ani přes fakt, že náš úterní soupeř trénuje v týdnu vždy před námi. My bychom se měli v odvetě za play off představit v nejsilnější sestavě - tedy pokud Vencovi Vaněčkovi promine DK polovinu trestu - a nastoupit by měli i hráči působící v týmu na střídavý start (poprvé Pavel Kroužil s Filipem Prantlem z Jokers a znovu i Ondřej Novotný z Los Diablos).


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
3. kolo
Hanspaulka - Uftaland B
Hokejka B - A.S.H.F.
Mělník - Titan
OHF - Vyprahlo
T.H.C. - Ďáblice B

4. kolo
A.S.H.F. - Hanspaulka
Cows - T.H.C.
Ďáblice B - Hokejka B
Uftaland B - OHF
Vyprahlo - Mělník

5. kolo
Hanspaulka - Ďáblice B
Hokejka B - Cows
Mělník - Uftaland B
OHF - A.S.H.F.
T.H.C. - Elektrotechnika
Titan - Vyprahlo