Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 11

Další
Předchozí Další

Přezimujeme na prvním místě?


Závěr podzimu je pro nás více než krušný a sérii jedenácti zápasů bez prohry nemusíme udržet zrovna snadno stejně jako první místo v tabulce. Čekají náš totiž dva silné celky z první poloviny průběžného pořadí. Nejprve se v sobotu utkáme v Malešicích s béčkem Hokejky a o den později nás na Palmovce přivítá nevyzpytatelná, avšak vždy nebezpečná Hanspaulka.
Sobota 4.12. 11.00: Hokejka Praha "B" - Jako vždy bude záležet na tom, v jakém složení se tento tradiční soupeř sejde. Jelikož už ale A-týmu skončila regionální soutěž, můžeme se s největší pravděpodobností těšit na pořádně posílený tým. Stačí jen jmenovat - Hájek, Petrášek, Kubát ale i další "áčkaři" mohou pořádně obléhat naší branku. Naši sestavu by měl oživit agilní Filip Tesařík a pravděpodobně i Ondra Novotný. Pavel Kroužil s Filipem Prantlem už nám nepomohou. První vzájemné měření sil v letošní sezoně skončilo vítězstvím 3:1 v náš prospěch a částečně jej poznamenalo nefér (či spíše zákeřné) chování hráče Hokejky Regnera, které máme všichni v paměti.
Neděle 5.12. 17.00: HC Hanspaulka - Pokud tento tým někde získává body, pak je to na převážně na Palmovce, kde má domácí hřiště. To důvěrně hráči znají, protože na něm slavili největší úspěchy v první pražské, ale hlavně je menšími rozměry šité na míru agresivnímu stylu hry s důrazným napadáním. Zápasy jsou zde většinou plné osobních soubojů a uspěje jedině ten, kdo je ustojí a neuchýlí se k oplácení. Právě tento náš neduh bychom měli eliminovat. Hanspaulka se snaží hrát ofenzivně, což je rozhodně sympatické, a má mezi elitou v kanadském bodování ligy svého zástupce - Václava Vokála. Tento hráč branky nejen střílí, ale i připravuje a z jeho umění a důrazu těží ostatní spoluhráči. Naopak defenziva je slabší stránkou mužstva. I my jsme dokázali v prvním měření sil vstřelit 6 branek.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
16. kolo
A.S.H.F. - OHF
Cows - Hokejka B
Ďáblice B - Hanspaulka
Elektrotechnika - T.H.C.
Uftaland B - Mělník
Vyprahlo - Titan

17. kolo
Hanspaulka - Cows
Hokejka B - T.H.C.
Mělník - A.S.H.F.
OHF - Ďáblice B
Titan - Uftaland B
Vyprahlo - Elektrotechnika