Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
 

Víkend č. 1

Další
Předchozí Další

Konečně liga!


Tak už je to tady, po tříměsíční pauze konečně zase začíná 2.POHbL. Složení týmů, které se letos této ligy účastní, je hodně odlišné od toho loňského. Vyměnilo se pět týmů, tedy skoro polovina. Doufejme, že díky tomu nebude liga "nudná" a že se také zvýší konkurence v boji o play-off.
18.9.2004 11:00: A.S.H.F. - První soupeřem je nám spadnuvší tým z 1.POHbL. S A.S.H.F. jsme se v naší historii střetli pouze dvakrát a nebyla to střetnutí příjemná. Poprvé před čtyřmi lety (byl to náš úplně první ligový zápas mezi muži) jsme dostali výprask 5 : 0 a podruhé jsme, v té samé sezóně, proti sedmi lidem dokázali vstřelit jen dvě branky a inkasovat jich šest. Další možnost k poměření sil jsme již neměli, jelikož A.S.H.F. se vydalo na svou tříletou pouť "první pražskou". Podle pozorování loňských zápasů 1.POHbL to ovšem vypadá, že z původního kádru nezbyl v týmu "hokejbalových funkcionářů" nikdo, a tak nás čeká vlastně úplně neznámý soupeř. Zatím to vypadá, že kvůli různým nemocem a pracovním povinnostem budeme mít menší problém s počtem hráčů a budeme rádi, když se sejdeme na dvě kompletní řady.
19.9.2004 11:00: SK Bohemia Ďáblice "B" - v neděli se utkáme s béčkem Ďáblic, se kterým jsme se potkali na hřišti celkem třikrát. V naší první sezóně jsme jim nejprve podlehli 2 : 1 (po uznaném gólu soupeře, který vůbec nepadl), přičemž toto utkání mělo ještě dohru u disciplinární komise pro našeho kapitána. Ve druhém utkání jsme si spravili chuť a porazili jsme Ďáblice 4 : 1. Poslední vzájemné střetnutí bylo ve druhé sezóně, kdy jsme zvítězili 5 : 2, ovšem toto utkání je v oficiálních zápisech vedeno jako zápas s Hokejkou.cz, která tenkrát po čtyřech kolech nahradila právě Ďáblice v 2.POHbL. Tým našeho nedělního soupeře, prošel během tří let od našeho posledního střetnutí také několika změnami. Kdoví jestli posílil nebo oslabil. I tak budou Ďáblice B pravděpodobně patřit k týmům, které se budou pohybovat v horních patrech tabulky a tak to pro nás nebude rozhodně lehké utkání.


Petr Sígl #27

Zápasy
1. kolo
Cows - A.S.H.F.
Hanspaulka - Titan
OHF - Mělník
T.H.C. - Uftaland B

2. kolo
A.S.H.F. - T.H.C.
Ďáblice B - Cows
Elektrotechnika - Mělník
Titan - OHF
Uftaland B - Hokejka B
Vyprahlo - Hanspaulka