Víkend č. 8

Další
Předchozí Další

Titan stáhl, Hokejka ztratila

Dvěma koly v rychlém sledu se II. pražská hokejbalová ligy vřítila do druhé poloviny základní části. Stoprocentní zisk si z vedoucího kvarteta připsala jen polovina týmů. Druhý Titan smetl v poslední třetina vzájemného duelu Hanspaulku a totéž dokázal i ve středečním utkání s OHF, v němž ještě po dvou třetinách prohrával s outsiderem 1:2. Mělník si nejprve relativně hladce poradil s bezzubým OHF a na státní svátek přestřílel Elektrotechniku v zápase bohatém na branky 6:5. Jen dva body si připsala Hokejka B a to za výhru nad Vyprahlem, pak těsně podlehla 2:1 Uftalandu B a už předtím nezvládla sobotní dohrávku 8. kola s Hanspaulkou. A tak jí dál patří "až" čtvrtá příčka. Druhým nejméně bodujícím z první čtyřky jsme byli my - připsali jsme si jen tři body, a to díky selhání gólmana (to především) i střelců v nervózním zápase s A.S.H.F. Také středeční duel s Ďáblicemi jsme si v závěru zbytečně zkomplikovali, i tak ale dál držíme první příčku v tabulce, byť už jen o bod před dotírajícím Titanem. Na pátou příčku poskočila Hanspaulka, na čtyřku nejlepších ale dál ztrácí pět bodů. Na opačném pólu tabulky opět vyšlo naprázdno Vyprahlo (dva zápasy se skóre 1:9), zatímco A.S.H.F povzbuzené bodem s námi nabralo dech a zdolalo THC 6:2. Třemi získanými body zvýšilo odstup ode dna tabulky už na čtyři bodíky a dotáhlo se na skupinku týmů, které ještě mají na dohled i play off.