Víkend č. 6

Další
Předchozí Další

Titan přišel o panenství

Poslední nula v kolonce porážky vydržela do 9. kola. V něm se dosud vedoucí a neporažený Titan utkal s námi - a narazil! Nejsilnější sestava, jakou jsme dosud v tomto ligovém ročníku měli k dispozici, smetla soupeře už v první třetině. Těsně před jejím koncem se navíc vyfauloval obávaný střelec Titanu Pšenička. Zbytek zápasu jsme si už jen v pohodě hlídali tříbrankový náskok. Byl to velmi dobrý zápas, hodný duelu dvou dosud nejlepších týmů v lize, který pokazil až zbytečně vypjatý závěr, kdy někteří hráči zřejmě neunesli prohru a jiní nervy na uzdě...
Do karet nám nahrálo i nečekané klopýtnutí Hokejky, která v utkání s opět destruktivně hrajícím OHF nedokázala najít protizbraň na antihokejbal soupeře. Z pouhých osmi střel na branku dvakrát inkasovala a gólem z poslední třetiny nakonec prohrála 2:1. V neděli Hokejka své zaváhání alespoň částečně napravila udoláním nebezpečného Mělníka, zbytečně ztracené dva body ale určitě zamrzí... OHF si naopak zvedlo sebevědomí a v neděli sebralo další dva body papírově silnějšímu týmu, tentokrát Hanspaulce.
V suterénu tabulky se znovu nedařilo Vyprahlu, které po prohře s Ďáblicemi utržilo v neděli proti nám těžký debakl 1:11 a znovu kleslo na poslední místo. Konkurenční A.S.H.F. totiž dokázalo podruhé v sezóně zvítězit (tentokrát nad Uftou B), čímž smazalo dvoubodovou ztrátu a na skóre se posunulo o příčku výš. Jenže nedělní "zápas pravdy s desátou Elektrotechnikou skončil pro hokejové fanatiky rychlým vystřízlivěním (0:8, poměr střel 9:33), takže se nejspíš budou muset smířit s holým faktem, že po loňské neúspěšné snaze udržet se v I. pražské je čekají podobné trabel i letos o třídu níž...