Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 5

Další
Předchozí Další

Vyprahlo se dočkalo


Až v osmém zápase letošní sezóny se hráči Vyprahla dočkali první výhry. Proti nejvážnějšímu konkurentovi na zisk Černého Petra, týmu A.S.H.F., rozhodli vyrovnaný zápas gólem v poslední třetině. Dvou ze tří svých branek dosáhli v přesilovce a přehoupli se tak jako poslední ze všech účastníků konečně přes hranici deseti vstřelených branek. Poražený celek tak zůstal s pouhými dvěma bodíky na chvostu osamocen a vedení klubu by mělo začít přemýšlet, co udělat k prosté záchraně. Na začátek doporučuji obligátní výměnu trenéra...
Velmi dobrými přesilovkami se prezentoval i vedoucí Titan. Na těsnou výhru 4:3 v duelu s béčkem Ďáblic se lídr tabulky vcelku nadřel. Soupeř mu však nakonec cestu ke dvěma bodům poněkud usnadnil sedmi vyloučenými. Dvakrát se ďáblický Bohemista vracel z trestné lavice předčasně a jeho týmu pak k úspěchu nepomohly ani tři góly vstřelené v poslední třetině.
Nám se podařilo udržet s Titanem před víkendovým "zápasem pravdy" jednobodový odstup zásluhou trochu šťastné, i když ne nezasloužené výhry nad Mělníkem. Reprezentanti vinné bašty na soutoku dvou poměrně známých českých řek drželi do poslední chvíle remízu, leč půl minuty před koncem neudrželi a prohráli. Výhra nás posunula na druhou příčku, ale jen proto, že zápas Hokejky B s Hanspaulkou odložili. Za zmínku ještě stojí trochu nečekaná výhra OHF nad THC, která nováčka posunula na devátou příčku.


Petr Kučera #1

Výsledky
3. kolo
Cows - Elektrotechnika
5 : 0

8. kolo
A.S.H.F. - Vyprahlo
2 : 3
Cows - Mělník
2 : 1
Ďáblice B - Titan
3 : 4
Elektrotechnika - Uftaland B
5 : 5
T.H.C. - OHF
0 : 2